Virtus.pro w piłkę nożną z SK Gaming zmierzy się na wielkim stadionie!

Virtus.pro w piłkę nożną z SK Gaming zmierzy się na wielkim stadionie!

Turniej ESL One w Kolonii odbędzie się już za kilka tygodni. W tym roku będzie to wyjątkowe wydarzenie, a wszystko za sprawą meczu piłki nożnej, który zostanie rozegrany pomiędzy Virtus.pro i SK Gaming. Zawodnicy zmierzą się ze sobą nie tylko przed komputerem, ale również na prawdziwym boisku. 
Wyjątkowy mecz pomiędzy drużynami Pashy i FalleNa odbędzie się 10 lipca o godzinie 19:00, czyli dzień po zakończeniu turnieju. Dzisiaj poznaliśmy miejsce, w którym całe wydarzenie będzie się rozgrywać. Zawodnicy walczyć będą ze sobą na murawie stadionu RheinEnergieStadion, który należy do FC Köln. Sprzedaż biletów na mecz rozpocznie się 23 czerwca.Składy obydwu drużyn są nam dobrze znane już od jakiegoś czasu. W drużynie pashy zagra Snax, TaZ, NEO, kuben, Solo (kapitan drużyny grającej w grę Dota2) oraz Paranoia (kapitan drużyny League of Legends). Natomiast SK Gaming reprezentować będzie FalleN - kapitan, coldzera, fer, TACO, felps, Alex Müller (dyrektor SK Gaming) i Valeri Kirov (producent wideo SK Gaming).

Warto przypomnieć również o tym, że zwycięzca meczu otrzyma aż 100 tysięcy dolarów. Jeśli nie będziecie obecni w Kolonii podczas spotkania Virtus.pro i SK Gaming na boisku, to będziecie mogli zobaczyć całe wydarzenie na specjalnym streamie tutaj. Na podanej stronie trwa także odliczanie do meczu.
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.