Virtus.pro zmienia swoje barwy!

Virtus.pro zmienia swoje barwy!

Ostatnio w organizacji Virtus.pro dzieje się bardzo dużo. Nowi zawodnicy, transfery, a teraz także całkowita zmiana kolorystyki. Fani VP mogą już zapomnieć o starym, pomarańczowym kolorze, który wcześniej kojarzony był z zespołem.  


W ostatnim czasie duże zmiany dotyczyły składu drużyny CS:GO, z której odszedł snax. Zastępstwo za niego pojawiło się oficjalnie kilka dni temu, a więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Teraz przyszła kolejna zmiana, która dotyczy jednak całej organizacji. Dzięki partnerstwu z firmą MegaFon, czyli z jednym z największych operatorów sieci komórkowej w Rosji, Virtus.pro zmieniło całkowicie kolory, z którymi organizacja była wcześniej kojarzona. Dobrze znane nam połączenie pomarańczowego oraz białego zostało zastąpione fioletowym i zielonym.Kolorystykę od teraz zobaczyć można na wszystkich mediach społecznościowych organizacji, w logo, a także podczas najbliższego turnieju z udziałem Virtusów, gdzie wystąpią oni w nowych koszulkach. Na fanpage'u organizacji możemy przeczytać, że mimo nowych kolorów cele zespołów pozostają takie same jak wcześniej. Jak podaje również Virtus.pro, aż do końca bieżącego roku, zawodnicy będą występować w specjalnie przygotowanych strojach. W listopadzie zostaną ogłoszone natomiast plany dotyczące przyszłej identyfikacji wizualnej teamu.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.