Virtus.pro zawiesza działanie zespołu CS:GO!

Virtus.pro zawiesza działanie zespołu CS:GO!

Cierpliwość fanów drużyny Virtus.pro już od dłuższego czasu była na wyczerpaniu, jeśli chodzi o zespół, który gra w CS:GO. To musiała być więc kwestia czasu i tak też się stało - organizacja Virtus.pro zawiesza zespół CS:GO.


Oficjalna informacja pojawiła się dzisiaj na stronie organizacji. Jak możemy na niej przeczytać, zespół CS:GO organizacji Virtus.pro zostaje zawieszony ze względu na ostatnie wyniki, które nie były satysfakcjonujące do odwołania. Kolejne kroki mają zostać podjęte z końcem tego roku.Ostatnie losy Virtus.pro nie były zbyt dobre, gdyż zespół nie zakwalifikował się do głównych rozgrywek na EPICENTER 2018 oraz do kolejnego sezonu ESL Pro League, a dziś stracił szansę na awans do Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Roman Dvoryankin, generalny menadżer Virtus.pro powiedział, że:
Po Majorze w Londynie byliśmy pozytywnie nastawieni co do potencjału naszego składu. Niestety jednak nie spełnił naszych oczekiwań. Nasza długoterminowa strategia opiera się o zbudowanie drużyny wokół młodych zawodników i nadal to będziemy robić. Chcielibyśmy prosić naszych fanów, aby wspierali nas w najbliższych tygodniach.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.