Virtus.pro zagra w półfinale turnieju DreamHack Masters 2017!

Kilka minut temu zakończył się ćwierćfinałowy mecz Virtus.pro przeciwko mousesports. Spotkanie przyniosło szczęśliwy rezultat dla polskiego zespołu  i to właśnie oni powalczą jutro w półfinałach turnieju DreamHack Masters Las Vegas 2017!

Wczoraj Virtusi w wielkim stylu pokonali fnatic i pozostali w grze o główną nagrodę, czyli $200.000. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak dokładnie wyglądał pojedynek Polaków i Szwedów, to zapraszamy Was do przeczytania naszego artykułu.

CO WIESZ O DRUŻYNIE VIRTUS.PRO? KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ W QUIZIE NA ICH TEMAT!

Ćwierćfinałowy mecz naszego zespołu rozpoczął się równo o 22:25 naszego czasu. Pierwsze rundy Train'a, mapy wybranej przez VP, trafiły na konto przeciwników, jednak polscy zawodnicy szybko zaczęli odrabiać straty, a w rezultacie wygrali pierwszą połowę. W kolejnej części meczu drużyna Taza poradziła sobie znacznie lepiej i dzięki temu Train trafił na ich konto.

Zrzut ekranu 2017-02-18 o 23.07.05

Później spotkanie przeniosło się na Mirage'a, czyli mapę mousesports. Obydwa teamy szły tak naprawdę łeb w łeb, ale po pierwszych 15 rundach prowadzili przeciwnicy. Druga połowa również była bardzo wyrównana i do samego końca nie było wiadomo komu uda się zagrać w półfinałach. Ostatecznie więcej szczęścia tym razem mieli Virtusi, którzy już jutro będą starali się wejść do finału.

Zrzut ekranu 2017-02-19 o 00.13.37

Ogromne gratulacje dla zawodników, wygrana jest już na wyciągnięcie ręki! Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik w jutrzejszym meczu i oczywiście za awans do finału!