Virtus.pro w końcu się przełamało - jest 1 miejsce w turnieju!

Virtus.pro w ostatnim czasie radzi sobie nie najlepiej. Po serii porażek w końcu nadszedł moment przełamania i Polacy wygrali turniej! Dziś w nocy pokonali oni Natus Vincere w finale Adrenaline Cyber League 2017.

Jak wyglądał mecz? Pierwszą wybraną mapą przez VP był Nuke, na którym nasi dosłownie zmiażdżyli przeciwników wygrywając 16:2. Kolejne starcie odbyło się na Trainie, na którym początkowo Virtusom nie szło najlepiej. Później jednak dogonili wyniki i doprowadzili do wymarzonej sytuacji - mieli przed sobą bowiem 3 rundy meczowe. Niestety, Polacy nie wykorzystali przewagi i po dogrywce skończyli z wynikiem 20:22. Finałową mapą był Mirage. Mimo klasycznie przegranej rundy anty-eco, naszym udało się wygrać pierwszą połowę. Druga połowa była jak się okazało już tylko formalnością - ostatecznie VP wygrało Mirage 16:8! Tym samym drużyna pod wodzą Kubena została mistrzem Adrenaline Cyber League 2017 i zgarnął 65 000$!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Użytkownicy odkryli kolejną animację na Facebooku!

Autostopem Na Koniec Świata z trailerem serii "Polska od A do Z"