Virtus.pro w ćwierćfinałach DreamHack Masters 2017!

Virtus.pro w ćwierćfinałach DreamHack Masters 2017!

Przed chwilą zakończył się mecz pomiędzy polską formacją Virtus.pro i szwedzkim zespołem fnatic, który zadecydował, że to właśnie Polacy zagrają w ćwierćfinałach turnieju DreamHack Masters 2017. Virtusi małymi krokami przybliżają się do finału oraz do zdobycia głównej nagrody w wysokości $200.000! 


Swój pierwszy mecz na turnieju organizowanym w Las Vegas Virtus.pro zagrało we środę przeciwko grupie Misfits. Nie było łatwo pokonać zawodników z Ameryki Północnej, ale ostatecznie udało się tego dokonać. Kolejnym przeciwnikiem na drodze do zwycięstwa była drużyna Gambit, która niestety miała wtedy więcej szczęścia i pokonała naszych z  wynikiem 10-16. Ich przegrana oznaczała kolejną walkę o wyjście z grupy.

Aby zagrać w następnej części turnieju polska ekipa musiała pokonać fnatic, jednak okazało się, że to zadanie wcale nie było niewykonalne. Pierwszą mapą w kolejności był wybrany przez Szwedów Mirage. Dzięki znakomitej grze Snaxa i reszty zawodników z Polski wygrana szybko trafiła na nasze konto.

Zrzut ekranu 2017-02-17 o 22.23.59

Następną mapą był Cobblestone-wybór Virtus.pro-który był istnym horrorem dla fanów i dla samych zawodników z fnatic. Virtusi zdominowali rywali całkowicie, uzyskując wynik 16-2, tym samym eliminując ekipe Krimza z dalszych rozgrywek.

Zrzut ekranu 2017-02-17 o 22.35.17

Po dzisiejszej świetnej grze naszej drużyny nie możemy już doczekać się ich kolejnego meczu. Trzymamy kciuki za więcej tak udanych spotkań!avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!