Virtus.pro coraz niżej w ESL Pro League

Virtus.pro coraz niżej w ESL Pro League

E-sport to nie tylko pasma zwycięstw. Czasem należy pogodzić się również z szeregiem porażek. Doskonale wie o tym Virtus.pro, dla którego ostatnie rozgrywki nie należą do szczególnie udanych. Po wczorajszej przegranej z BIG, Polacy znajdują się niebezpiecznie blisko wypadnięcia z ESL Pro League.
Virtus.pro ostatnimi czasy zdecydowanie nie jest w najlepszej formie. Wczorajsza przegrana z niemieckim BIG po raz kolejny to potwierdza. Spotkanie rozgrywane w systemie BO3 skończyło się wynikiem Virtus.pro 0:2 BIG. W pierwszym meczu, rozgrywanym na mapie Inferno, gra nie rozpoczęła się dobrze dla naszej "złotej piątki", gdyż sąsiedzi zza odry w pewnym momencie prowadzili aż 9:2, i choć naszym powoli udawało się się wrócić do gry, zakończyło się przegraną przy wyniku 12:16. Na Cobblestone nasi rozpoczęli zdecydowanie lepiej, lecz niestety to nie wystarczyło i po początkowej przewadze 8:3 dla Polaków, mecz zakończył się wynikiem 14:16.

źródło: http://cybersport.pl/mecz/virtus-pro-vs-big/


Ta kolejna z rzędu przegrana zagroziła miejscu Virtus.pro w ESL Pro League. Dziś o 18 odbędzie się mecz pomiędzy Virtusami a PENTA Sports, który zadecyduje o tym, czy nasi rodacy pozostaną w lidze. Natomiast BIG, któremu wygrana zapewniła awans, już dziś o 21 zmierzy się z drużyną HellRaisers. Oba spotkania będą transmitowane przez ESL TV. 

 

 

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl