Virtus.pro coraz niżej w ESL Pro League

Virtus.pro coraz niżej w ESL Pro League

E-sport to nie tylko pasma zwycięstw. Czasem należy pogodzić się również z szeregiem porażek. Doskonale wie o tym Virtus.pro, dla którego ostatnie rozgrywki nie należą do szczególnie udanych. Po wczorajszej przegranej z BIG, Polacy znajdują się niebezpiecznie blisko wypadnięcia z ESL Pro League.
Virtus.pro ostatnimi czasy zdecydowanie nie jest w najlepszej formie. Wczorajsza przegrana z niemieckim BIG po raz kolejny to potwierdza. Spotkanie rozgrywane w systemie BO3 skończyło się wynikiem Virtus.pro 0:2 BIG. W pierwszym meczu, rozgrywanym na mapie Inferno, gra nie rozpoczęła się dobrze dla naszej "złotej piątki", gdyż sąsiedzi zza odry w pewnym momencie prowadzili aż 9:2, i choć naszym powoli udawało się się wrócić do gry, zakończyło się przegraną przy wyniku 12:16. Na Cobblestone nasi rozpoczęli zdecydowanie lepiej, lecz niestety to nie wystarczyło i po początkowej przewadze 8:3 dla Polaków, mecz zakończył się wynikiem 14:16.

źródło: http://cybersport.pl/mecz/virtus-pro-vs-big/


Ta kolejna z rzędu przegrana zagroziła miejscu Virtus.pro w ESL Pro League. Dziś o 18 odbędzie się mecz pomiędzy Virtusami a PENTA Sports, który zadecyduje o tym, czy nasi rodacy pozostaną w lidze. Natomiast BIG, któremu wygrana zapewniła awans, już dziś o 21 zmierzy się z drużyną HellRaisers. Oba spotkania będą transmitowane przez ESL TV. 

 

 

 

avatar

Jakub Smuszko

Student filologii polskiej. Entuzjasta gier planszowych i e-sportu. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, lubi pogrywać - głównie w gry Blizzarda.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!