Virtus.pro zagra w półfinale Epicenter 2017!

Virtus.pro zagra w półfinale Epicenter 2017!

Dzisiaj podczas Epicenter 2017 rozegrał się mecz pomiędzy polskim Virtus Pro a międzynarodową ekipą FaZe Clan. Stawka meczu rozgrywanego w Counter-Strike: Global Offensive była wysoka, gdyż zwycięzcy mogą cieszyć się występem w półfinale Epicenter 2017.


Prognozowania na mecz między Virtus Pro a FaZe Clan nie były korzystne dla naszego zespołu. FaZe Clan przystępowało do meczu w roli faworyta i mało kto stawiał na wygraną ekipy Virtus Pro. Drużyna z Polski jednak udowodniła po raz kolejny, że nigdy nie należy wątpić w jej siłę!Początek meczu według przewidywań rzeczywiście nie układał się po myśli Polaków, gdyż na pierwszej mapie Mirage potyczka zakończyła się wynikiem 16:2 dla FaZe Clan. Prawdziwą odwilż na szczęście przyniosła zmiana mapy na Cubblestone, gdyż tam Polacy po zaciętej walce skończyli z wynikiem 16:11 na swoją korzyść. Decydująca runda meczu była rozgrywana na mapie Inferno. W połowie tej rundy Polacy wygrywali aż 11:4, co wydawało się porządną zaliczką na kolejną połowę, jednak ekipa Virtus Pro nie zaoszczędziła nam nerwów - mecz skończył się wynikiem 16:13 dla nas. Zawodnicy FaZe Clan usilnie próbowali gonić nasz zespół, jednak na szczęście im się to nie udało.


Harmonogram półfinałowych meczów nie jest jeszcze znany. O dokładnej dacie i godzinie meczu poinformujemy, gdy tylko pojawi się oficjalna drabinka turniejowa. Zawody Epicenter rozgrywane są w Petersburgu w Rosji, a pula nagród wynosi 500 000 $, trzymamy więc kciuki za Polaków!


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.