Virtus.pro po słabej grze odpadło z turnieju SL i-League StarSeries

Virtus.pro po słabej grze odpadło z turnieju SL i-League StarSeries

W tym tygodniu w Kijowie odbywa się turniej StarLadder i-League StarSeries Season 3, na którym oczywiście pojawili się Virtusi. Niestety ich przygoda na Ukrainie szybko się skończyła, ponieważ po trzech przegranych meczach nasza drużyna odpadła z turnieju. 


We wtorek Virtusi rozpoczęli swoje zmagania meczem z MVP Project, który zakończył się pozytywnie dla Polaków wynikiem 16-4. Przez całe spotkanie nasza drużyna panowała nad przeciwnikiem i nie pozwoliła, aby cokolwiek stanęło na ich drodze do wygranej. Jak okazało się w następnych dniach-był to niestety jedyny zwycięski mecz dla VP.Kolejnym rywalem została brazylijska formacja SK, jednak środowe spotkanie z nimi nie ułożyło się po naszej myśli i po wspaniałej grze przeciwników Virtusi musieli uznać ich wyższość.Czwartek był następnym dniem, w którym Virtus.pro walczyło o wejście do ćwierćfinałów. Tym razem powtórzyła się sytuacja z poprzedniego dnia i na konto polskiej ekipy trafiła następna porażka w meczu z Ninjas in Pyjamas. Szwedzi pozwolili naszym na wygranie tylko 5 rund i tym samym skazali Virtusów na zagranie spotkania, które miało zadecydować o tym, czy będziemy dalej walczyć w kolejnym etapie turnieju.Wczorajszy mecz przeciwko fnatic był ostatnią szansą dla Virtus.pro na zostanie i utrzymanie się w walce o 125 tysięcy dolarów. Szwedzka drużyna była zdeterminowana i dzięki temu wyeliminowała z turnieju Polaków wynikiem 16-2.Turniej w Kijowie miał być dla fanów Virtus.pro wielkim świętem, jednak zakończył się identycznie jak IEM 2017 w Katowicach, gdzie nasza ekipa również odpadła w fazie grupowej. Czy Virtusi wrócą silniejsi? Tego nie wiemy, ale czekamy na następną okazję do zobaczenia ich na żywo i trzymamy mocno kciuki za przyszłe sukcesy!
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.