Virtus.pro po słabej grze odpadło z turnieju SL i-League StarSeries

Virtus.pro po słabej grze odpadło z turnieju SL i-League StarSeries

W tym tygodniu w Kijowie odbywa się turniej StarLadder i-League StarSeries Season 3, na którym oczywiście pojawili się Virtusi. Niestety ich przygoda na Ukrainie szybko się skończyła, ponieważ po trzech przegranych meczach nasza drużyna odpadła z turnieju. 


We wtorek Virtusi rozpoczęli swoje zmagania meczem z MVP Project, który zakończył się pozytywnie dla Polaków wynikiem 16-4. Przez całe spotkanie nasza drużyna panowała nad przeciwnikiem i nie pozwoliła, aby cokolwiek stanęło na ich drodze do wygranej. Jak okazało się w następnych dniach-był to niestety jedyny zwycięski mecz dla VP.Kolejnym rywalem została brazylijska formacja SK, jednak środowe spotkanie z nimi nie ułożyło się po naszej myśli i po wspaniałej grze przeciwników Virtusi musieli uznać ich wyższość.Czwartek był następnym dniem, w którym Virtus.pro walczyło o wejście do ćwierćfinałów. Tym razem powtórzyła się sytuacja z poprzedniego dnia i na konto polskiej ekipy trafiła następna porażka w meczu z Ninjas in Pyjamas. Szwedzi pozwolili naszym na wygranie tylko 5 rund i tym samym skazali Virtusów na zagranie spotkania, które miało zadecydować o tym, czy będziemy dalej walczyć w kolejnym etapie turnieju.Wczorajszy mecz przeciwko fnatic był ostatnią szansą dla Virtus.pro na zostanie i utrzymanie się w walce o 125 tysięcy dolarów. Szwedzka drużyna była zdeterminowana i dzięki temu wyeliminowała z turnieju Polaków wynikiem 16-2.Turniej w Kijowie miał być dla fanów Virtus.pro wielkim świętem, jednak zakończył się identycznie jak IEM 2017 w Katowicach, gdzie nasza ekipa również odpadła w fazie grupowej. Czy Virtusi wrócą silniejsi? Tego nie wiemy, ale czekamy na następną okazję do zobaczenia ich na żywo i trzymamy mocno kciuki za przyszłe sukcesy!
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Wielka zgoda na polskim YouTube? Nie zgadniecie co zrobił Daniel Magical!

Kim jest najbogatszy YouTuber według magazynu Forbes?

Mandzio wyjaśnia przyczynę swojej nieobecności

Forbes przedstawia TOP 10 najbogatszych YouTuberów!

Steam przestaje honorować płatności BitCoinem

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!