Virtus.pro jednak zagra mecz piłki nożnej z SK Gaming!

Virtus.pro jednak zagra mecz piłki nożnej z SK Gaming!

Do tej pory światowej klasy graczy Counter Strike: Global Offensive mogliśmy oglądać jedynie na turniejach lub transmisjach na żywo z luźnych rozgrywek. Nikt nie spodziewał się, że poza wirtualnymi meczami będziemy mogli obejrzeć ich pojedynki gdzie indziej. Już niedługo się to zmieni, a to za sprawą nadchodzącego meczu piłki nożnej zespołów Virtus.Pro oraz SK Gaming.

Pewien czas temu mogliśmy usłyszeć o pomyśle polskiej drużyny Virtus.Pro dotyczącym zorganizowaniu meczu w piłkę nożną. Nie chodzi tu jednak o wirtualny pojedynek, a mecz na żywo przy realnej publiczności. Mecz miał się odbyć w pierwszy weekend marca, gdy to organizowany był Intel Extreme Masters z Counter Strike: Global Offensive i StarCraft 2. Niestety plany się przeciągnęły i w ostateczności do bardzo wyczekiwanej potyczki nie doszło. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule, do którego możecie przejść klikając tutaj.

Pomysł nie poszedł jednak w zapomnienie, ponieważ już dziś mogliśmy usłyszeć, że mecz faktycznie się odbędzie. Jak napisał na swoim Twitterze prezes organizacji Virtus Pro - w końcu udało się dojść do porozumienia z drużyną SK Gaming i zapewne już niedługo będziemy świadkami oryginalnego wydarzenia, którego organizatorem zostanie Esforce. Jak podkreśla, będzie to istne szaleństwo, a więcej na ten temat przekaże wkrótce.

Warto przypomnieć, że Jarosława Jarząbkowskiego, który jest najbardziej zaangażowany w pomysł zorganizowania meczu mogliśmy zobaczyć już na murawie. Mamy tu na myśli jego debiut u Krzysztofa Golonki, w znanym każdemu TurboKRZYCHU, gdzie popisał się niezwykłymi umiejętnościami piłkarskimi. Jeżeli jesteście ciekawi jak mu poszło i czego można się spodziewać  w nadchodzącym meczu, to koniecznie obejrzyjcie poniższy materiał.Mamy nadzieję, że nasza polska drużyna podoła wyzwaniu i ponownie nas zaskoczy. Trzymamy kciuki za chłopaków z Virtus.Pro i z niecierpliwością oczekujemy pojedynku z SK Gaming!

 

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT DRUŻYNY VIRTUS.PRO W QUIZIE NA NASZEJ STRONIE!Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?