Virtus.pro otwiera dywizję w Fortnite!

Virtus.pro otwiera dywizję w Fortnite!

Patrząc na popularność Fortnite'a to była tylko kwestia czasu. Oficjalna strona Virtus.pro właśnie ogłosiła, że do życia powołana została dywizja Fortnite!


Dywizję Fortnite w barwach Virtus.pro będą reprezentować dziewiętnastoletni Artur „7ssk7” Kyourshin i siedemnastoletni Jamal „Jamside” Saidayev. Panowie podpisali kontrakty z organizacją do końca 2019 roku.O nowo powstałej dywizji tak wypowiedział się generalny manager Virtus.pro - Roman Dvoryankin:
Nasze przymiarki do Fortnite’a oraz szczegółowe przygotowania trwały już od dłuższego czasu. Pokładamy wysokie nadzieje zarówno w samej dyscyplinie jak i w zawodnikach, których zakontraktowaliśmy. Artur i Jamal stale pokazywali dobre rezultaty i wysokie notowania, jeszcze przed przybyciem do Virtus.pro. Co więcej, Jamal utrzymuje rekord w najwyższej ilości eliminacji w regionie CIS. Zawodnicy są młodzi i głodni zwycięstw. Ciągle rozważamy możliwość podjęcia współpracy z większą ilością graczy. Na naszą decyzję wpłynie kierunek rozwoju sceny i możliwości rywalizacji.

Nie było żadnych wątpliwości, że prędzej czy później dywizja Fortnite zostanie otworzona przez Virtus.pro. Niewiadomą pozostaje jedynie to, jakie sukcesy będzie odnosił nowy skład w hicie od Epic Games.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.