Virtus.pro wygrywa ESL One w Katowicach!

Virtus.pro wygrywa ESL One w Katowicach!

Wielki sukces Virtus.pro na ESL One Katowice 2018 powered by Intel! Drużyna w wielkim finale wygrała w Dotę z Vici Gaming 3:1 i tym samym została zwycięzcą imprezy rozgrywanej w katowickim Spodku.


Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Virtus.pro, które po wygranej w turnieju dostało 400 tysięcy dolarów, a każdy z graczy zdobył po 750 punktów Dota Pro Circuit. Tak cieszyli się zawodnicy z wygranej:

Zdjęcie pochodzi z Facebooka Virtus.pro


Sukces jest tym większy, że zawodnikiem turnieju wybranym przez widzów został zawodnik Virtus.Pro - Vladimir RodjER Nikogosyan. Tytuł MVP pierwszego w Polsce Majora Doty 2 da mu możliwość wybrania dowolnego samochodu marki Mercedes-Benz o wartości do 50 tysięcy euro. O tej  ekskluzywnej nagrodzie pisaliśmy tutaj.

Jeszcze raz gratulujemy całemu składowi Virtus.pro wygranej w pierwszym polskim Majorze w Dotę 2! Życzymy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki za skład Virtus.Pro, który będzie toczył zmagania w Counter-Strike'u: Global-Offensive na IEM-ie, który rozpoczyna się już w sobotę.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.