Użytkownicy wyśmiewają Cyberpunka serią grafik

Użytkownicy wyśmiewają Cyberpunka serią grafik

Użytkownicy Reddita postanowili sparodiować udostępniane przez CD Projekt RED grafiki dotyczące liczbowych wyników Cyberpunka 2077. Akcja jest obecnie jedną z najpopularniejszych na portalu.


CD Projekt RED od momenty premiery Cyberpunka 2077 boryka się z przeróżnymi problemami. Wątpliwa jakość produkcji wywołała wśród społeczności nie tylko frustrację, ale także sprowokowała ich do szydzenia z jakości projektu polskich deweloperów.

Co pewien czas studio publikuje na portalach społecznościowych grafiki przedstawiające liczbowe podsumowania konkretnych akcji podejmowanych w grze przez konsumentów. Mowa tu o np. łącznie pokonanych przeciwnikach czy rozmowie z konkretną postacią niezależną.

Internauci wpadli na dość kreatywny pomysł i postanowili zacząć przerabiać te posty. Akcję rozpoczął na Reddicie polski użytkownik o pseudonimie pablo397, który opublikował grafikę wyśmiewającą brak opcji dostosowania wyglądu bohatera w trakcie zabawy.Pomysł spodobał się forumowiczom i dosyć szybko zaczęły powstawać kolejne parodie. Obecnie oryginalny wpis zebrał ponad 22 tys. polubień, 1,2 tys. komentarzy oraz 70 nagród od internautów.

Źródło: Wykop
Można się oczywiście śmiać, lecz nie należy zapominać o drugiej stronie medalu. Wiele osób wciąż oczekuje na nowe aktualizacje Cyberpunka 2077, które naprawią krytyczne błędy. Ponadto w drodze jest specjalna wersja gry na konsole nowej generacji czy kilka dodatków.

 

Co sądzicie o całej akcji? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.