Twórca znanych virali spadł z wieżowca podczas nagrywania

Twórca znanych virali spadł z wieżowca podczas nagrywania

Na pewno kojarzycie zdjęcia, na których odważni ludzie wspinają się na najwyższe budynki świata i robią sobie zdjęcia, które później obiegają cały świat. Jeden z tego typu viralowych twórców zginął podczas swojego ostatniego wyczynu.


Znany szerzej jako Człowiek Pająk, Wu Yongning wspinał się na najwyższe budynki na świecie bez zabezpieczeń. Ostatnią wspinaczkę na 62-piętrowy budynek niestety przypłacił życiem. Zmarł w wieku 26 lat.

Wu Yongning był gwiazdą na chińskim portalu społecznościowym Weibo oraz kaskaderem. Wu wspinał się na szczyty budynków dla pieniędzy. Potrzebował ich ze względu na to, że tuż po ostatnim wyczynie miał zamiar oświadczyć się swojej dziewczynie i pomóc chorej matce. Za wspięcie się na 62-piętrowe centrum handlowe Huayuan Hua w mieście Changsha, miał otrzymać około 53 tysiące złotych.Odważny chińczyk zginął już ponad miesiąc temu, jednak jego dziewczyna dopiero wczoraj potwierdziła i oficjalnie ogłosiła jego śmierć. Policja potwierdziła przedstawiane przez nią informacje.

Podczas swojego popisowego numeru Wu podciąga się na szczycie wieżowca, jednak w pewnym momencie traci kontrolę. Nie udaje mu się jednak już odratować sytuacji. Poniżej znajdziecie drastyczny film z upadku Wu Yongninga:Ku pamięci Wu Yongning powstał film, w którym pokazane są jego wyczyny:Wu miał wiele szczęścia i odwagi, jednak niestety w końcu zabrakło tego pierwszego. Mamy nadzieję, że tego typu sytuacje już nie będą miały miejsca, a ludzie nie będą musieli dokonywać tak ryzykownych czynów, aby pomóc swojej matce i wziąć ślub z ukochaną dziewczyną.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.