Uncharted 4 na polskim YouTube!

Uncharted 4 na polskim YouTube!

Wczoraj odbyła się premiera gry Uncharted Kres złodzieja, czwartej części produkcji wydawanej na platformy Playstation przez studio Naughty Dog. Poprzedniczki podbiły polski YouTube, jak będzie teraz? Sprawdźcie sami!


Dla tych co nie wiedzą czym jest Uncharted 4 mamy trailer.  Miłego oglądania!
Ale wróćmy do tematu YouTuba. Wielu graczy, w tym YouTuberów czekało na tę premierę. To obowiązkowa pozycja dla konsolowców. Niektórzy szczęściarze mieli możliwość zagrania przedpremierowo na Regatach Youtuberów , o których możecie przeczytać tutaj. Niestety nie mogli się podzielić wrażeniami.


 Dlatego przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych serii z tej gry.


IZAK


Na pierwszy ogień idzie Izak, dlaczego? Bo zawsze wygrywa. Piotrek jest wielkim fanem Uncharted, grał we wszystkie części! Na jednym ze swoich odcinków mówił, że to jego ulubiona gra (pomijając CS'a).
Remigiusz Maciaszek


Rock to spokojna osoba, lecz piekielnie wciągająca. Jeśli lubicie gameplaye z ciekawym komentarzem, zajrzyjcie do Remka!
TIVOLT


Jeśli jesteście głodni wrażeń i szukacie żywego prowadzącego to zajrzyjcie do Tivolta! Bartek nie tylko prowadzi świetny let's play ale jest też genialnym showmanem.
VERTEZ


Vertez znany jest głównie z Minecrafta, lecz nagrywa inne gry. Seria z Uncharted jest naprawdę dobra! Sprawdźcie, a może zostaniecie na dłużej.
CTSG


Dla osób znudzonych let's playami na dziś mamy świeży unboxing u CTSG. Pełna profeska!
ARHN.EU
Swoją cegiełkę dorzucił też kanał ARHN.EU!
To koniec naszego zestawienia. Piszcie co najbardziej podoba Wam się w grze Uncharted i kogo let's playe kochacie najbardziej!