Unboxall recenzuje książki YouTuberów

Unboxall recenzuje książki YouTuberów

Na kanale THEUNBOXALL często pojawiają się dosyć specyficzne testy i recenzje różnorakich przedmiotów. Forma w jakiej są one prowadzone bardzo spodobała się widzom, którzy przywykli już do takiego rodzaju humoru. W swoim dzisiejszym odcinku, twórca zainspirowany filmem AdBustera wziął na warsztat książki kilku znanych YouTuberów.


Test jakiego podjął się Unboxall, przeprowadzony został w jego charakterystycznym, destrukcyjnym stylu. Sprawdzona została nie treść czy wartość merytoryczna książek, a głównie ich wytrzymałość. W odcinku zobaczycie między innymi, która z pozycji najlepiej sprawdzi się jako rozpałka podczas spontanicznego grilla, a która zachowa najlepszą formę po starciu z kosiarką. Do odcinka na pewno trzeba podejść z odpowiednią dozą dystansu, a możecie zobaczyć go tutaj:

Książki testowane przez Unboxalla to popularne ostatnio książki innych, znanych twórców: "It's only a game" autorstwa Kaiko, "Justin Bieber. Powrót na szczyt", której twarzą jest Littlemooonster96 oraz "Pokemon GO! Niezbędnik gracza" czyli nieoficjalny poradnik do gry Pokemon GO stworzony przez Marcina Dubiela. Jest to już drugi tego typu film, w którym Unbox ocenia wytwory innych twórców. Dawniej na swoim kanale opublikował podobny test, w którym obiektem badań były koszulki YouTuberów.W odpowiedzi na mogący pojawić się po odcinku hejt i głosy krytyki mówiące o tym, że twórca zniszczył nowe książki, które ktoś inny chętnie by przeczytał, książki w swojej lekko zdewastowanej postaci wraz z autografem YouTubera trafiły na aukcję charytatywną. Możecie zobaczyć jej przebieg tutaj. Obecnie kwota licytacji znacznie przekroczyła sklepową cenę książek i wynosi ponad 2000zł! Test więc mimo swojej kontrowersyjnej formy może się okazać bardzo pozytywny w skutkach!

A czy wy oglądaliście już nowy film Unboxalla? Jakie są wasze opinie? Piszcie koniecznie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl