Unboxall w końcu pokazuje twarz! Szczery film YouTubera z okazji miliona subskrypcji

Unboxall w końcu pokazuje twarz! Szczery film YouTubera z okazji miliona subskrypcji

Pod koniec zeszłego miesiąca byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia, które odbyło się pierwszy raz w historii polskiego YouTube! Podczas jednej transmisji na żywo zarówno Unboxall, jak i DeeJayPallaside przebili próg miliona subskrybentów na swoich kanałach. Dzisiaj Unboxall przedstawił widzom specjalny film z okazji zdobycia miliona, w którym podziękował im oraz pokazał coś, co przez ostatnie 4 lata trzymał w ukryciu. 


Stream Żiżeja i Unboxall'a był niecodziennym wydarzeniem. YouTuberzy podczas jednej transmisji osiągneli łącznie próg dwóch milionów subskrypcji. Ich "wojnę o milion" ostatecznie jako pierwszy wygrał DeeJayPallaside, ale Unboxall upragnioną liczbę zdobył kilka minut później. Dodatkowo prowadzili podczas live'a także drugie wyzwanie, którego celem było jak najszybsze zdobycie 1000 złotych. Zapis z całej transmisji zobaczycie na kanale Żiżeja.


Dzisiaj na kanale Unboxall'a pojawił się film nagrany z okazji zdobytej kilkanaście dni temu wyjątkowej liczby widzów. Specjalnie na to wydarzenie YouTuber stworzył materiał, w którym podzielił się wszystkimi przemyśleniami na temat jego twórczości, opowiedział więcej o zmaganiach, które musiał pokonać podczas swojej drogi do miliona oraz podziękował wszystkim osobom wspierającym go w jego całej pracy. Unboxall postanowił także zrobić coś, na co duża część jego publiczności czekała od dłuższego czasu. Jego niespodzianka na pewno ucieszyła widzów, którzy od zawsze zastanawiali się, jak wygląda twarz twórcy. Unboxall tym razem postanowił nie trzymać tego dłużej w tajemnicy i w niezwykły sposób pokazał, co kryje się pod charakterystyczną chustką.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.