Nowy serial

Nowy serial "Ucho Prezesa" bije rekordy popularności na YouTube

Słowem wstępu, zanim przejdziemy do konkretów. Na naszym portalu ostatnimi czasy rozszerzamy działalności, na których się skupiamy. Tak jest na przykład z gamingiem, technologiami, a niedługo filmami i serialami. Do polityki nas nie ciągnie, a w poniższym tekście skupiamy się jedynie na liczbach i fabule serialu.


Produkcja "Ucho Prezesa" to miniserial stworzony przez Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju. - Nie ma w tym serialu nic zajadłego i chcę nim udowodnić, że można śmiać się z polityków bez złośliwości - mówi w rozmowie z portalem niezależna.pl Robert Górski.

Tak jak za poprzedniej kadencji rządów Platformy Obywatelskiej, gdzie na antenie telewizji publicznej kabareciarze drwili z rządzących, podobnie będzie teraz, tyle że na YouTube. Robert Górski wciela się w postać prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. „w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć” - możemy przeczytać w zapowiedzi serialu.

zrzut-ekranu-2017-01-10-o-17-54-07

Video publikowane na kanale cieszą się ogromną popularnością. Zwiastun serialu przez cały tydzień wisiał na liście "Na czasie" na pierwszej pozycji. Obecnie pierwsze miejsce zajmuje pierwszy odcinek serialu, zatytuowany "Nowy Gabinet". W nieco ponad 24 godziny materiał wygenerował prawie 1,7 miliona wyświetleń. Bardzo szybko pędzi również licznik subskrypcji. Obecnie wynosi on już 100 tysięcy subsrkypcji, więc YouTube już z pewnością zamówiło srebny przycisk dla Roberta Górskiego i spółki.

ucho-prezesa-live-count Licznik subskrypcji pędzi jak huragan. Kliknij w obrazek aby przejść do licznika.


"Ucho Prezesa" to kolejny po Nieprzygotowanych serial emitowany bezpośrednio na YouTube. Póki co, obydwie produkcje cieszą się gigantyczną popularnością, a ta druga już przebiła oglądalnością telewizyjne seriale o tej samej tematyce. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

QUIZ! Czy rozpoznasz którego YouTubera to film? Sprawdź się!Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.