Za nami 10 odcinek Typowego Dresa - przedstawiamy garść statystyk serii Malczyńskich!

Za nami 10 odcinek Typowego Dresa - przedstawiamy garść statystyk serii Malczyńskich!

Tak naprawdę dość wąskie grono twórców na polskim YouTube może powiedzieć o sobie, że stworzyło serię, która w krótkim czasie urosła do miana kultowej. Bez wątpienia zaliczają się do niego bracia Malczyńscy razem ze swoją serią o Typowym Dresie, która bawi widzów już ponad roku. Niedawno pojawił się jej 10 odcinek. Z tej okazji warto zwrócić uwagę na pewne statystyki.
Po 4-miesięcznej przerwie na kanale Malczyńskich pojawił się 10 odcinek Typowego Dresa, który zwieńcza pierwszy sezon tej serii. Podobnie jak poprzednie spotkał się on z bardzo ciepłym przyjęciem i w parę dni po publikacji śmiało zbliża się on do miliona, a warto wspomnieć także o bardzo dobrych opiniach i ocenach na jego temat. Sama postać zadebiutowała pod koniec marca ubiegłego roku w filmie Typowy Dres i stała się prawdziwym znakiem firmowym kanału, a jego teksty wielokrotnie stawały się inspiracją dla różnych popularnych internetowych memów czy dla powiedzonek wśród najmłodszych. Typowy Dres pojawił się także w innych odcinkach stworzonych przez Malczyńskich utrzymanych w podobnej stylistyce.Największą publiczność zebrał 4 odcinek Typowego Dresa, który od 2 lipca ubiegłego roku zebrał ponad 4 miliony wyświetleń. Jeszcze bardziej imponująco wyglądają wyświetlenia serii ogółem. Wszystkie 10 odcinków zostało wyświetlonych łącznie niespełna 30 milionów razy!

Możemy być niemal pewni, że w przyszłości na kanale Malczyńskich pojawi się kolejny odcinek Typowego Dresa. Już teraz w komentarzach pod najnowszym filmem można podrzucać chłopakom pomysły na odcinki związane z Dresem czy rymowanki, których mógłby użyć w swoich tekstach.

Zarówno Marcinowi, Dawidowi jak i całej ekipie Malczyńskich życzymy powodzenia w kolejnych produkcjach. Liczymy, że utrzymają podobnie wysoki poziom jak w dotychczasowych materiałach.

 

A co wy sądzicie o flagowej serii Malczyńskich? Koniecznie dajcie znam znać w komentarzach.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.