"Tyler Rake: Ocalenie" z rekordową premierą na Netflixie

Film w reżyserii Sama Hargrave'a zadebiutował na platformie Netflix 24 kwietnia tego roku i okazał się ogromnym hitem. Najnowsze doniesienia Netflixa mówią o najlepszym starcie w historii platformy, a film jest na dobrej drodze, aby stać się najliczniej obejrzanym tytułem w całej bibliotece serwisu.  


O tym, że Tyler Rake: Ocalenie czeka niemały sukces, było już trochę wiadomo jeszcze przed premierą filmu. Swój debiut reżyserski zaliczył wraz z jego premierą, Sam Hargrave, który na co dzień, jest kaskaderem, natomiast w roli głównej wystąpił bardzo popularny - Chris Hemsworth. Skala sukcesu filmu przerosła oczekiwania samej platformy, która szacuje ponad 90 milionów wyświetleń, w zaledwie 9 dni od premiery. Popularność produkcji zdumiała samego Chrisa Hemsworth'a, który zdecydował się na oficjalne podziękowania, za tak pozytywny i liczny odbiór filmu: 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chris Hemsworth (@chrishemsworth)


O następnej odsłonie filmu mówiło się jeszcze przed jego premierą, a więc w obecnych okolicznościach, powstanie sequelu jest już przesądzone. Skali ogromnego sukcesu produkcji, co ciekawe, nie odzwierciedlają jego oceny, które na najpopularniejszych branżowych serwisach, nie osiągają nawet 7/10. Recenzje jak widać nie zawsze są zgodne z opinią widzów, a Ci, są jak widać usatysfakcjonowani efektem końcowym.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.