Tygodniowe podsumowanie suskrypcji na YouTube - 04.09.16 - 11.09.16

Tygodniowe podsumowanie suskrypcji na YouTube - 04.09.16 - 11.09.16

Witajcie w kolejnym podsumowaniu rankingu polskiego YouTube! Jeśli jesteście ciekawi stanu subskrypcji u Waszych ulubionych YouTuberów, to serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się poniższym opisem!


TOP 10


Od naszego ostatniego podsumowania tygodnia, Blowek przekroczył 2,1 miliona subskrypcji, a Isamu 1,4 miliona. Najbardziej imponujący przyrost subskrybentów w poprzednim tygodni zaliczył... Sylwek Wardęga. Gratulujemy!


top10 11.09TOP 5 przyrostów


W zeszłym tygodniu największy przyrost subskrypcji na kanale zaliczyła ekipa Letniego Chamskiego Podrywu. Ich kanał powiększył się o prawie 25 tysięcy nowych subskrybentów. Na drugim i trzecim miejscu, z prawie identycznym przyrostem widzów, drugi tydzień września zamknęli Marcin Malczyński i Naruciak.


top5 11.09Spadki subskrypcji


W zeszłym tygodniu ujemny przyrost subskrypcji zaliczyły dwa kanały: drugi kanał Boxdela z odświeżoną nazwą, oraz JJayJoker.


spadki 11.09


To tyle na dziś. Koniecznie śledźcie nasz ranking YouTuberów, żeby zawsze być na bieżąco ze statystykami Waszych ulubionych twórców. Widzimy się za tydzień!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.