Tygodniowe podsumowanie subskrypcji na YouTube - 02.10.16 - 09.10.16

Tygodniowe podsumowanie subskrypcji na YouTube - 02.10.16 - 09.10.16

Witajcie w kolejnym podsumowaniu rankingu polskiego YouTube! Jesteście ciekawi jak wyglądają liczniki subskrypcji u Waszych ulubionych YouTuberów? Zapraszamy Was do zapoznania się poniższym opisem!


TOP 10


W TOP10 najchętniej subskrybowanych kanałów na YouTube w Polsce nadal bez zmian. Ale nie na długo. Lada moment, ROJSJON wyprzedził kanał SKKF, który tym samym wypadnie z TOP10. Jeśli to się stanie, natychmiastowo poinformujemy Was o tym na naszym fanpage'u, do którego przejdziecie klikając tutaj.


0910top10
TOP 5 przyrostów


W TOP5 tygodniowych przyrostów powrót Marcina Malczyńskiego. Dzięki nowym materiałom, ekipa Malczyńskich zdobyła przez ostatnie 7 dni blisko 16 tys. nowych widzów. Za nimi kolejno: Unboxall, DeeJayPallaside, BOXDEL oraz Naruciak.


0910top5Spadki subskrypcji


Najwięcej subów tradycyjnie straciły w tym tygodniu kanału, które zostały zawieszone. Mowa tu oczywiście o starym kanale Boxdela oraz JJayJokerze, który na YouTube raczej nie zamierza wracać.


0910minus2


 

To tyle na dziś. Koniecznie śledźcie nasz ranking YouTuberów, żeby zawsze być na bieżąco ze statystykami Waszych ulubionych twórców. Widzimy się za tydzień!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.