Tygodniowe podsumowanie subskrypcji na YouTube - 26.09.16 - 02.10.16

Tygodniowe podsumowanie subskrypcji na YouTube - 26.09.16 - 02.10.16

Witajcie w kolejnym podsumowaniu rankingu polskiego YouTube! Jeśli jesteście ciekawi stanu subskrypcji u Waszych ulubionych YouTuberów, to serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się poniższym opisem!


TOP 10


W TOP 10 bez zmian, aczkolwiek nareszcie po długiej przerwie film na kanał wstawił Sylwester Wardęga, co zaowocowało ponad 200% wzrostem przyrostu widzów na kanał. YouTuber ropoczął nową podróżniczą serię, o której możecie przeczytać TUTAJ. Przyszły tydzień będzie prawdopodobnie ostatnim tygodniem w którym SKKF jest w czołowej dziesiątce polskich kanałów na YouTube. Lada moment wyprzedzi go ROJSON.


TOP 10 YT 2.10TOP 5 przyrostów


W ostatnim tygodniu września najwięcej subskrybentów w czołowej setce polskich kanałów zdobył Ajgor Ignacy. Niewiele mniej Marcin Malczyński. Lachu od kilkunastu dni trzyma równy poziom wzrostu kanału, z powodu premiery gry FIFA 17.


TOP 5 przyrostów 2.10Spadki subskrypcji


Najwięcej subskrypcji w kończącym się tygodniu stracił Ravgor, z czego większość głównie dziś. Wszystko z powodu zmian na kanale, o których przeczytacie TUTAJ. No i już tradycyjnie - Boxdel i JJayJoker.


Spadki 2.10


To tyle na dziś. Koniecznie śledźcie nasz ranking YouTuberów, żeby zawsze być na bieżąco ze statystykami Waszych ulubionych twórców. Widzimy się za tydzień!
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.