Terraria otrzymała swoją ostatnią aktualizację

Terraria otrzymała swoją ostatnią aktualizację

Po niespełna 10 latach od premiery sandboksowa gra platformowa Terraria otrzymuje swoją ostatnią aktualizację. Patch 1.4.1 to m.in. nowa niezależna postać, ciekawe osiągnięcia oraz zmiana balansu rozgrywki. Twórcy ogłosili, że to już koniec z dodawaniem kolejnych łatek i dodatków do kultowej zręcznościówki.


Terraria od zawsze była nazywana dwuwymiarowym bliźniakiem Minecrafta. Pomimo wielu podobieństw, obu grom udało się zebrać przez te wszystkie lata ogromne rzesze fanów. Dzięki swojej unikalnej szacie graficznej i pełnej swobodzie w budowaniu świata -Terraria wciągnęła graczy w długą, cyfrową przygodę.



Studio Re-Logic wiedziało, że kiedyś ta przygoda będzie musiała się zakończyć. I pomimo że gra pozostaje do dyspozycji fanów bez zmian, to jednak najnowsza łatka stanowi już tą ostatnią... Tak, twórcy wprowadzali już w maju patch o nazwie „Journey's End”, ale jak widać, nie był on jeszcze ostatnim słowem.

Dwuwymiarowa platformówka przeszła naprawdę imponującą drogę. W ciągu 9 lat swojego istnienia gra z roku na rok mogła świętować swoje premiery na coraz to nowszych platformach:

Źródło: Gry-online.pl


Łatka „Journey's Actual End” otrzymała krótki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej. W aktualizacji 1.4.1 dostaliśmy nowego bohatera, sporo osiągnięć gotowych do zdobycia oraz kosmetyczne itemy. W związku z ostatnią prostą producenci specjalnie dla wiernych fanów Terrari umieścili pełnoprawny ekran końcowy.


Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.