Twitch z grupowymi transmisjami na żywo

Twitch z grupowymi transmisjami na żywo

Twich postawił na współpracę miedzy twórcami. Platforma wprowadziła właśnie opcję grupowych transmisji, co oznacza, że streamerzy będą mogli prowadzić swoje transmisje w większym gronie, a widzowie będą mogli w oglądać ich wspólne granie. 


Twitch właśnie ogłosił swój najnowszy pomysł. Squad Stream to opcja, dzięki której w łatwy sposób streamerzy będą mogli wspólnie transmitować na żywo w grupie maksymalnie składającej się z czterech osób. Ta nowość może okazać się świetnym rozwiązaniem zwłaszcza podczas zabawy w gry z trybem battle royale czy w momencie transmitowania planszówek. Widzowie będą mogli obserwować poczynania każdego gracza z drużyny, co może okazać się naprawdę ciekawym rozwiązaniem.Squad Stream daje także możliwość zjednoczenia społeczności kilku streamerów na czacie oraz przy okazji zdobycia nowych odbiorców. Widzowie otrzymają natomiast lepszy wgląd w akcję czy również opcję wspierania wszystkich transmitujących jednocześnie. Twórca może z kolei zachęcić oglądających go nowych widzów do oglądania swoich transmisji.

Nowa funkcja w pierwszej zostanie udostępniona dla Partnerów. Squad Stream jest już dla nich dostępny z poziomu panelu kontrolnego. Data premiery opcji dla zwykłych streamerów nie jest nam jeszcze znana.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.