Twitch promuje popularnych streamerów na Times Square

Twitch promuje popularnych streamerów na Times Square

Twitch podjął się promocji popularnych stremerów. Na wielkich billboardach Times Square wyświetlane są animacje przybliżające działalność topowych twórców platformy. 


Imane „Pokimane” Anys (7,8 mln obserwujących na Twitch) i Tyler „Ninja” Blevins (16,7 mln obserwujących na Twitch) to szczęśliwi streamerzy, którzy reklamowani są w jednym z najczęściej uczęszczanych miejsc na świecie. Na materiałach promocyjnych przybliżana jest działalność twórców i rozwój ich kariery.

Wspomniane klipy obejrzycie poniżej:

Przy okazji tego wydarzenia warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy na Times Square pojawia się Ninja. W noc sylwestrową z 2018 na 2019 rok, w centrum Nowego Jorku popularny influencer streamował swoje poczynania w Fortnite. 

Według najnowszych doniesień, reklamy przedstawiające postać Pokiname i Ninjy, nie będą jedynymi. Na Times Square mają zostać przybliżani także inni streamerzy, w tym TimTheTatman (6,6 mln obserwujących na Twitch). Co sądzicie o takich działaniach promocyjnych platformy?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.