TVP Sport pokaże najciekawsze starcia IEM Shanghai!

TVP Sport pokaże najciekawsze starcia IEM Shanghai!

Już w tę środę rusza Intel Extreme Masters, które w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Mimo, że na kolejną edycję tej imprezy w naszym kraju musimy jeszcze trochę poczekać, to już za kilka dni będziemy mogli obejrzeć ciekawe pojedynki pomiędzy światowymi drużynami. Wśród nich znajdziemy również Virtus.pro, które transmitowane będą po raz pierwszy na antenie TVP.


Dziś na stronie internetowej TVP Sport ogłoszono przełomową wiadomość. Po raz pierwszy w historii Telewizji Polskiej, stacja nadawać będzie na żywo mecze Polaków, a także inne najciekawsze pojedynki na zbliżającym się turnieju. Oczywiście te jak i pozostałe mecze poszczególnych drużyn dostępne będą również na oficjalnych kanałach organizatorów ESL, a także na stronie SPORT.TVP.PL. Transmisję telewizyjną rozpocznie pierwszy mecz turnieju pomiędzy NRG Esports, a 5POWER Gaming już 1. sierpnia o godzinie 6:00 naszego czasu.Tego samego dnia, chwilę po spotkaniu otwierającym IEM Shanghai 2018  nasi rodacy zmierzą się przeciwko HellRaisers już o godzinie 7:10. W przypadku wygranej Polaków, ich kolejny mecz rozegrany będzie jeszcze w ten sam dzień, dokładnie o 10:40. Natomiast w razie porażki ich późniejsze zmagania zobaczymy dopiero 2. sierpnia o 6:00. Oczywiście niezależnie od wyniku, wszystkie pojedynki Virtus.pro transmitowane będą na stacji telewizyjnej TVP Sport.

Miejmy nadzieję, że pomimo trzymającej się od dawna pasmie porażek na światowych turniejach polska drużyna w końcu przełamie lody i stanie na najwyższym stopniu podium.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.