Tryb rankingowy w Valorant już dostępny!

Tryb rankingowy w Valorant już dostępny!

Valorant to najnowszy hit od Riot Games. Pomimo niezaprzeczalnego sukcesu produkcji, gracze czekali dość długo na tryb rankingowy, który właśnie dziś został włączony dla użytkowników z Europy!


W nocy z czwartku na piątek swoje pierwsze mecze w trybie turniejowym zagrali gracze z Ameryki Północnej. Dziś taką możliwość otrzymali mieszkańcy Europy. Osiągnięcie danej rangi musi być jednak poprzedzone zagraniem dwudziestu nierankingowych gier.Osoby, które grały w League of Legends nie będą miały problemów ze zorientowaniem się w nowym trybie gry, bowiem system rankingowy jest bardzo podobny. Niestety różnica większa niż dwie rangi blokuje nam możliwość zagrania ze znajomymi, a nieaktywne przez czternaście dni konto oznacza przedawnienie rangi (po zagraniu jednej gry wszystko wraca do normy). Dobrą informacją jest to, że przegrany mecz nie oznacza od razu niechybnej porażki. Ranga opiera się również na ogólnych statystykach wypracowanych podczas gry.

Zapalonym graczom życzymy jak najwyższej rangi i jak najwięcej wygranych rozgrywek!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.