Tryb incognito w aplikacji YouTube na Androidzie!

Tryb incognito w aplikacji YouTube na Androidzie!

Wielu internautów przychylnym okiem patrzy na wszelkie usprawnienia bezpieczeństwa w aplikacjach dotyczące kwestii prywatności. Z pewnością zarówno ich jak i wszystkich innych ucieszy fakt, że wraz z ostatnią aktualizacją dostali oni upragniony tryb incognito w aplikacji YouTube.


O samym trybie pisaliśmy już na łamach naszego serwisu w maju tego roku. Teraz wspomniane usprawnienie znalazło swoje miejsce w najnowszej aktualizacji na wszystkich urządzeniach z systemem Android. W praktyce, po włączeniu tego trybu w ustawieniach, będziemy mogli oglądać różne materiały bez obaw, że aplikacja zasugeruje nam inne podobne za jakiś czas chociażby na stronie głównej, a o których wolelibyśmy sobie nie przypominać.Oczywiście po wybraniu tego trybu nie będziemy mogli przeglądać naszych subskrypcji, ani przejawiać żadnej aktywności pod filmami tj. dawać łapek czy komentować. To wszystko będzie możliwe dopiero po powrocie na ostatnio zalogowane konto.

Aplikacja informuje nas jednak, że nasza aktywność nadal może być śledzona przez dostawcę internetu, naszego pracodawcę czy władze szkoły. Warto więc mieć ten fakt na uwadze.

Nowa wersja YouTube oznaczona numerem 13.25.56 powinna być już dostępna w sklepie Google Play. Jeśli telefon nie zrobił tego za was zalecamy zaktualizowanie aplikacji, by w pełni cieszyć się jej dostępną funkcjonalnością.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.