Tryb bez budowania ma pozostać w Fortnite na dłużej

Tryb bez budowania ma pozostać w Fortnite na dłużej

Kilka dni temu rozpoczął się nowy sezon Fortnite, który wprowadził wiele nowości. Najważniejszą zmianą jest fakt tymczasowego usunięcia budowania. Wstępne informacje mówiły o tym, że budowanie zniknie tylko na chwilę, jednak teraz do sieci trafiły przecieki, które wskazują na permanentną decyzję o takiej zmianie w wybranym trybie gry.


Informacje te zostały przekazane przez data minerów, którzy dokopali się do danych wskazujących na to, że inne moduły rozgrywki będą dostępne w wersji, która pozbawia graczy budowania. Dane wskazują, że zmiany mają zostać wprowadzane na stałe, a użytkownicy będą mieli do wyboru czy chcą grać z budowaniem czy bez niego.

 Wiele wskazuje na to, że przecieki powinny zostać wkrótce oficjalnie potwierdzone - tym bardziej, że napływają one z kilku wiarygodnych źródeł. Taka decyzja byłaby także opłacalna z perspektywy Epic Games, który chce nadal konkurować z takimi produkcjami jak PUBG czy Warzone. Dodatkowo, opcja pozbawiona braku budowania spodobała się w ostatnich dniach społeczności gry, a w szczególności tym, którzy na pewnym etapie zrezygnowali z grania w Fortnite właśnie ze względu na stałe zabudowywanie postaci w czasie rozgrywki.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.