Trwają poszukiwania niedoszłego samobójcy, który pożegnał się z Żiżejem

Trwają poszukiwania niedoszłego samobójcy, który pożegnał się z Żiżejem

Ostatnio DeeJayPallaside bardzo angażuje się w pomoc innym i często tworzy filmiki, w których do pomagania namawia także swoich fanów. Wraz z ich pomocą udało się w ciągu zeszłego tygodnia udało się dużej mierze rozwiązać sprawy, które nagłośnił właśnie Daniel. Teraz kolejny raz postanowił on poprosić swoich widzów o pomoc w odnalezieniu niedoszłego samobójcy, który poprzez krótki film postanowił pożegnać się z YouTuberem. 
Już wcześniej mogliście na naszej stronie przeczytać artykuł na temat tego, jak dzięki nagłośnieniu sprawy przez Żiżeja, udało się odnaleźć poszkodowaną ofiarę nękania. Dodatkowo twórca porozmawiał z dziewczyną podczas jednej ze swoich transmisji na żywo.

Podczas swojego wczorajszego livestreama Daniel postanowił jeszcze raz podzielić się z widzami otrzymanym na swojego maila nagraniem, które wstrząsnęło nim bardzo mocno. Żiżej pokazał fanom film, który został stworzony przez niedoszłego samobójcę, który poprzez nagranie postanowił pożegnać się z najbliższymi oraz z YouTuberem. Fragment transmisji z otrzymanym przez Daniela nagraniem obejrzycie poniżej:


Żiżej próbował skontaktować się z chłopakiem, jednak mu się nie udało. Twórca otrzymanego nagrania nie ujawnił swojego imienia, ani innych danych, które mogłyby pozwolić na odnalezienie go. YouTuber postanowił więc poprosić widzów o pomoc i zaapelował do wszystkich znających go osób, które mogłyby pomóc bohaterowi nagrania. Mamy nadzieję, że tym razem sytuacja ponownie zostanie nagłośniona, a chłopak zostanie odnaleziony.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.