Trwają mecze grupowe Mistrzostw Polski w CS:GO!

Trwają mecze grupowe Mistrzostw Polski w CS:GO!

Ostatnie mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski w Counter-Strike Global Offensive dobiegły końca. Po zaciekłych rozgrywkach zostało wyłonionych 8 drużyn, które zmierzą się w fazie grupowej.


Nie tak dawno zakończyły się ostatnie pojedynki do fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Meczami decydującymi były starcia pomiędzy drużyną iNETKOXTV a Pompa Team Yellow oraz pomiędzy PRIDE i PGT. Ostatecznie zwycięsko z tych pojedynków wyszły ekipy iNETKOX i PRIDE, pewnie wygrywając wynikiem 2:0. Dało im to możliwość dalszej gry o Mistrzostwo Polski.Osiem drużyn zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A zmierzą się ze sobą drużyny: broniący tytułu mistrza Team Kinguin,  ALSEN-Team, iNETKOXTV oraz Izako Boars. W grupie B zobaczymy natomiast ekipy:  Pride, PACT, Venatores i ZWIERZĘTA.

Pierwsze mecze zostaną rozegrane już dzisiaj. Team Kinguin podejmie się walki z drużyną iNETKOXTV o godzinie 19:00. Godzinę później zobaczymy mecz pomiędzy ALSEN-Team a Izako Boars. Nazajutrz natomiast Venatores zmierzy się z PRIDE o planowanej 19:00, a drużyna PACT zagra z ZWIERZĘTA około 20:00. Wszystkie mecze grupowe będą transmitowane na ESL.TV Polska, a komentować je będzie Maciej "Morgen" Żuchowski i Kuba "Kubik" Kubiak.


Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!