Trwa 24-godzinny charytatywny Hejt Park

Trwa 24-godzinny charytatywny Hejt Park

Dziś na Kanale Sportowym Extra na YouTube rozpoczęła się 24-godzinna transmisja na żywo prowadzona przez Krzysztofa Stanowskiego. Historyczny Hejt Park potrwa do czwartku (15 lipca) godziny 12:00. 


To pierwszy 24-godzinny stream Kanału Sportowego. Z pomysłem na jego przeprowadzenie wyszedł jeden z założycieli kanału - dziennikarz Krzysztof Stanowski. Charytatywna transmisja na żywo rozpoczęła się dziś o 12:00 i będzie w całości prowadzona przez inicjatora wydarzenia. Do Hejt Parku zostało zaproszonych minimum 10 gości, a prowadzący przygotował wiele niespodzianek i konkursów. Najważniejszym celem transmisji jest jednak zebranie miliona złotych dla potrzebujących. Na streamie trwają m.in. licytacje na koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, czy koszulkę Barcelony z podpisem Leo Messiego.


Transmisje od momentu jej rozpoczęcia ogląda regularnie w jednym momencie ok. 20 tysięcy osób. Do tej pory po kilku godzinach transmisji udało się uzbierać blisko 50 tysięcy złotych, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że w rzeczywistości kwota ta jest znacznie większa, ponieważ na transmisji utworzyła się kolejka "donejtów". Koniecznie oglądajcie i wspierajcie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.