"Trenuj z Krzychem" - pierwsza książka Krzysztofa Golonki!

"Trenuj z Krzychem" - pierwsza książka Krzysztofa Golonki!

Książki pisane przez YouTuberów to żadna nowość. Jednak chyba po raz pierwszy w historii będziemy świadkami poradnika piłkarskiego z interesującymi poradami, zaleceniami czy przemyśleniami, którego autorem jest znany twórca nagrywający materiały właśnie związane z popularną niemal na całym globie grą drużynową.


Mowa oczywiście o Krzysztofie Golonce, który w chwili pisania tego artykułu ma na swoim koncie ponad 600 tys. subskrypcji oraz 261 filmów i jego nowym dziele jakim jest właśnie wspomniana wyżej książka, której premiera odbędzie się 17 sierpnia w całej Polsce. Nosi ona tytuł "Trenuj z Krzychem", czyli identycznie jak jego kanał na YouTube. Na około 270 stronach oraz w 13 rozdziałach Krzychu zawarł to, czego nauczył się przez 20 lat swojej piłkarskiej kariery począwszy od trików, które prezentuje również w formie wideo, a skończywszy na poradach dotyczących odpowiedniego sprzętu oraz doboru butów. Jeżeli jesteście zainteresowani twórczością Krzysztofa i jeszcze nie zamówiliście pre-orderu jego nowego dzieła możecie to zrobić tutaj.
Trenuj z Krzychem Okładka książki "Trenuj z Krzychem".

Premiera "Trenuj z Krzychem" zbliża się wielkimi krokami, toteż autor postanowił zamieścić na swoim kanale film, na którym prezentuje sam wygląd książki oraz jej zawartość. Zapowiedział również pięć spotkań autorskich w pięciu różnych miastach Polski - Warszawie (16 sierpnia), Krakowie (17 sierpnia), Katowicach (20 sierpnia), Łodzi (5 września) oraz Szczecinie (6 września) - gdzie będzie miał okazję porozmawiać z fanami swojej twórczości o przygodzie z piłką nożną jak i samej książce. W materiale zapewnił, że nikt nie wyjdzie ze spotkania bez zdjęcia tudzież autografu. Jeżeli chcecie dowiedzieć co znajduje się w poszczególnych rozdziałach książki zapraszamy poniżej:
Jesteśmy bardzo ciekawi jak książka prezentuje się na żywo i gratulujemy Krzychowi takiego sukcesu jakim jest wydanie swojej własnej książki.


Jakie macie odczucia dotyczące nowego dzieła Krzysztofa? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.