Trening z Jessicą Mercedes!

Trening z Jessicą Mercedes!

Co powiedzielibyście na wspólny fitness z Jessicą Mercedes? Brzmi to być może abstrakcyjnie, gdyż specjalnością Jess nie jest sport, ale na pewno nie można zapomnieć, że w jej codzienności nie brakuje czasu na treningi i różnego rodzaju aktywności. Ze względu na współpracę z jedną z marek blogerka wzięła udział we wspólnym treningu z kilkoma swoimi obserwatorami. Chcecie zobaczyć jak wyglądało całe przedsięwzięcie i kto mógł wziąć w nim udział?


Pamiętacie nasz artykuł o współpracy Jessici Mercedes z marką Adidas? Jeśli nie, aby zgłębić temat, możecie przeczytać go TUTAJ. Wspominaliśmy w nim o roli Jessici w tej kooperacji, która między innymi ma sprowadzać się do organizowania wspólnych treningów wraz z pozostałymi ambasadorami marki. Kilka dni temu odbyły się pierwsze tego typu wspólne ćwiczenia, a udział w nich mogły wziąć szczęśliwe obserwatorki Jess, którym za pośrednictwem marki Adidas i postu opublikowanego na ich Instagramie udało się wziąć udział w konkursie i zostać w nim wyróżnionym. Cały konkurs i trening odbywały się pod hasłem ,,#HereToCreate", stąd też ich głównym zadaniem było pobudzać nie tylko do aktywności fizycznej ale także i kreatywności. Chętni do wzięcia udziału w konkursie musieli przygotować zdjęcie lub wideo, na którym pokazali swoją kreatywność w sporcie.  Najlepsze prace zostały nagrodzone udziałem w przedsięwzięciu i tym samym możliwością spotkania z Jess.

 Udało się, w końcu mam zdjęcie z Jess! (marzenia mają sprawczą moc镀) #heretocreate#dreammcometrue


Post udostępniony przez Dominika Karpińska (@karpi.d)


Najważniejszą rolą Jessici była oprawa graficzna sali, w której odbyło się spotkanie, czyli coś w czym nasza szafiarka odnajduje się świetnie. To właśnie ona zadbała o neonowy, fioletowy, być może dość mroczny, ale zdecydowanie pozwalający się skupić na ćwiczeniach i umilający cały trening, wystrój. Według tego co piszą osoby, które były tam obecne dziewczyny dostały porządny wycisk i na bank przez kilka dni potrzymają je zakwasy, ale było warto. Nie zabrakło oczywiście czasu i energii na zrobienie wspólnych, pełnych uśmiechu zdjęć z Jessicą, dla której to w większości dziewczyny wzięły udział w tej akcji.

 
Wszyscy opowiadają o treningu w samych superlatywach, i warto wiedzieć, ze to nie ostatnie tego typu wydarzenie, więc czekamy na kolejne treningi i ich aranżację przez Jessicę, jesteśmy bardzo ciekawi jej pomysłów!

 
A Wam jak podobają się tego typu przedsięwzięcia? I co sądzicie o wystroju zorganizowanym przez Jessicę?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.