TOP5 najlepszych drużyn CS:GO w historii!

TOP5 najlepszych drużyn CS:GO w historii!

Nazwy tych drużyn od kilku lat nieustannie pojawiają się na ustach każdego, kto choć trochę interesuje się e-sportowym światem. Dzisiaj przedstawimy Wam jedne z najbardziej utytułowanych ekip CS:GO na świecie, których osiągnięcia można by wymieniać i wymieniać. Fnatic


Szwedzka organizacja powstała w 2004 roku, jednak swoją szczytową formę drużyna CS:GO osiągnęła w 2014 i 2015 roku. Trzykrotni zwycięzcy Majora mogą pochwalić się również statusem legend na wszystkich 10 ostatnich turniejach. Oprócz tego, udało im się także wygrać ESL One w Katowicach w 2015 roku, a kilka miesięcy później zdominować ESL One w Kolonii. Obecnie w składzie zespołu znajduje się olofmeister, dennis, JW, flusha oraz KRiMZ. 

Ninjas In Pyjamas


Kolejna szwedzka organizacja powstała w 2000 roku, jednak 7 lat później jej twórcy rozwiązali ją. W 2012 została ponownie reaktywowana w związku z wydaniem gry CS:GO. Do ich największych osiągnięć należy zwycięstwo podczas ESL One w Kolonii w 2014 roku oraz podczas turnieju DreamHack Masters Malmö 2016. Aktualny skład teamu to f0rest, GeT_RiGhT, Xizt, draken oraz REZ. 

Virtus.pro


Tej drużyny nie musimy chyba nikomu przedstawiać. Pod nazwą "Virtus.pro" polska "złota piątka" gra od początku 2014 roku. Już w marcu na swoje konto gracze przypisali pierwszy sukces zdobywając wygraną podczas turnieju EMS One w Katowicach. Mogą się oni także pochwalić zwycięstwem podczas DreamHack'a w Bukareszcie w 2016 oraz podczas DreamHack'a w Las Vegas na początku tego roku. Do dobrze znanego nam składu należy TaZ, NEO, pashaBiceps, Snax i byali. 

SK Gaming


Założona w 1997 roku niemiecka organizacja SK Gaming od roku w swoich szeregach posiada brazylijskich zawodników, którzy obecnie świetnie radzą sobie na każdym wydarzeniu e-sportowym. FalleN, fer, coldzera, TACO i felps na swoim koncie posiadają między innymi wygraną na turnieju ESL One w Kolonii w tym roku, jak i w poprzednim. 

Astralis


Duńska drużna Astralis powstała w 2016 roku, a wśród jej zawodników znaleźli się byli gracze ekipy Team SoloMid. W składzie zespołu znaleźli się dev1ce, dupreeh, Xyp9x, gla1ve oraz Kjaerbye. Jednym z ich najbardziej znaczących osiągnięć jest wygrana podczas turnieju ELEAGUE Major 2017, gdzie wygrali oni 500 tysięcy dolarów. 


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Kim jest najbogatszy YouTuber według magazynu Forbes?

Mandzio wyjaśnia przyczynę swojej nieobecności

Forbes przedstawia TOP 10 najbogatszych YouTuberów!

Steam przestaje honorować płatności BitCoinem

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!