5 kanałów podróżniczych, z którymi zwiedzisz cały świat! [cz.2]

5 kanałów podróżniczych, z którymi zwiedzisz cały świat! [cz.2]

W internecie nie brakuje kanałów o tematyce modowej, kulinarnej czy typowo gamingowej. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Tak dzieje się również w przypadku zapalonych podróżników, którzy z chęcią znajdują chwilę czasu na obejrzenie relacji z wycieczek do różnych miejsc na całym świecie. A może po prostu sami nie mają możliwości wyruszyć w nieznane, więc obserwują jak robią to inni? To właśnie dla nich stworzyliśmy drugie już zestawienie kolejnych pięciu kanałów podróżniczych, które warto znać!


BezPlanu


Kanał Bartka Czukiewskiego to podróże po Europie, Azji i przede wszystkim Ameryce Łacińskiej. Jak sama nazwa mówi – bez całościowo skonstruowanego planu przemieszcza się i robi wiele, być może nieco szalonych rzeczy, przy okazji zdając również relacje w filmach i na Instagramie z odwiedzonych miejsc. Widzowie doceniają jego "mocne materiały" i szczerość w stosunku do opisu wielu miejsc.
Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.