TOP10 - najchętniej oglądane filmy Multiego

TOP10 - najchętniej oglądane filmy Multiego

Wczoraj rano, Multi jako 17 YouTuber w Polsce, osiągnął próg 1 000 000 subskrypcji! Swój kanał założył 10 września 2010 roku. Od tej pory opublikował 426 materiałów, które zostały obejrzane łącznie ponad 116 milionów razy. W dzisiejszym rankingu, przedstawimy Wam TOP10 najchętniej oglądanych filmów tego YouTubera. Jako ciekawostka dodamy, że filmy te zostały łącznie obejrzane ok. 21 milionów razy!10


Zaczynamy od miejsca dziesiątego, na którym znajduje się produkcja Multiego, w której to odwiedza on reZigiusza. Przyłapuje go w dość nietypowej sytuacji, która nawiązuje do osoby Gimpera.


Liczba wyświetleń: 1 221 000+9


Na kolejny miejscu materiał z 2014 roku, w którym to Michał prowadzi rozmowę z robotem! Wtedy, filmy tego typu nie były jeszcze tak popularne, co przyczyniło się do sukcesu jego produkcji. Zobaczcie to sami!


Liczba wyświetleń: 1 348 000+
8


Na ósmym miejscu znajduje się jedyne tzw. "Funny Moments" w tym zestawieniu. Materiał ten jest jeszcze z 2013 roku, gdy Multi miał o wiele mniej subskrypcji niż ma obecnie, co świadczy o sporym sukcesie śmiesznych momentów.


Liczba wyświetleń: 1 350 0007


Chyba każdy pamięta fenomen najbardziej wkurzającej gry mobilnej w historii - Flappy Bird. Multi postanowił nagrać zabawny film, w którym zabija tego znienawidzonego przez wszystkich ptaka!


Liczba wyświetleń: 1 418 000+6


Na szóstym miejscu film Multiego wraz z ekipą, a dokładniej: Mandziem, Masterczułkiem, Alienem, Kubsonem i Iniluxem, który obecnie nie nagrywa już pod tym nickiem. Ekipa w grze Trouble in Terrorist Town bawi się w handlarzy kaktusów!


Liczba wyświetleń: 1 500 000+5


Jesteśmy już na półmetku tego rankingu. Na miejscu piątym znajduje się jeden z nowszych materiałów Multiego. Jest to nic innego jak Disschallenge 2, w którym Michał postanowił zdissować m.in. Gimpera, Naruciaka oraz Stuu. Amatorski teledysk spodobał się wielu osobom, a słowa które wypowiedział Multi według niejednej osoby są nadal aktualne.


Liczba wyświetleń: 1 545 000+4


Jedziemy dalej! Na czwartym miejscu pojedynek między Multim a reZigiuszem w grze Skate 3, która w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej lubianych serii na kanale Michała. Nie ma co się dziwić, gra sama w sobie jest bardzo dobra, a przy komentarzu YouTuberów, można nieraz nieźle się pośmiać.


Liczba wyświetleń: 1 816 000+3


Przyszedł czas na podium! Na miejscu trzecim jedyny odcinek z Minecrafta w tym zestawieniu. Został on nagrany dawno, bo w 2012 roku, gdy Minecraft był jeszcze najchętniej oglądaną grą na YouTube w Polsce. W odcinku tym, Multi walczy z Herobrainem, czyli z tajemniczą postacią tej gry. Co ciekawe, kolejny odcinek z tego mod'a do Minecraft nie został do tej pory opublikowany, a pod filmem dalej pojawiają się komentarze osób, które czekają na kontynuacje serii.


Liczba wyświetleń: 2 447 000+2


Na drugim miejscu podobnie jak na czwartym, rozgrywka z gry Skate 3 wraz z reZigiuszem. Odcinek ten był wyjątkowo śmieszny, a ludzie pisali, że mogą oglądać go bez końca, co przyczyniło się do tak wysokiego wyniku. Sprawdźcie to sami!


Liczba wyświetleń: 2 462 000+1


Przyszedł w końcu czas na miejsce pierwsze! Większość z Was pewnie domyśliła się co to będzie - tak, produkcja YOUNG MULTIEGO - "Nie Wiem"! Utwór ten znalazł swoich zwolenników jak i przeciwników. Mimo tego, "nie wiem" wpadło w ucho nie jednej osobie. Do teraz, piosenka ta jest równie chętnie słuchana jak i przytaczana. W każdej informacji o Multim znajdziemy chociaż jeden komentarz pt. "Nie Wiem". Ktoś jeszcze tego nie słyszał?


Liczba wyświetleń: 5 265 000+


Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.