TOP10 – NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANE FILMY JACKA GADZINOWSKIEGO

TOP10 – NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANE FILMY JACKA GADZINOWSKIEGO

JACK GADOVSKY to kanał Jacka Gadzinowskiego, z reguły podróżniczy, sportowy, prowadzony z pasją. Jednak charakteryzuje się bardzo znaną serią na polskim YouTubie: „WJAZD NA CHATE”, w których odwiedza on innych polskich YouTuberów. Jacek założył go 13 lutego 2011 roku i obecnie posiada ponad 275 tys. subskrypcji. Wrzucił do tej pory 222 filmy, które dotychczas obejrzano prawie 35,5 mln razy. Dzisiaj przedstawimy Wam najpopularniejsze 10 filmów z jego kanału!


10


Na miejscu dziesiątym znajduje się odcinek z "wjazdu na chatę". Tym razem Jacek odwiedza on YouTubera znanego ze swojej anonimowości i szalonych filmów - THEUNBOXALLA.


Liczba wyświetleń: 682 000+
9


Na kolejnym miejscu mamy materiał, w którym Jacek odwiedza Isamu. Jest to jego druga wizyta u tego YouTubera, która miała miejsce w marcu tego roku. Na filmie możemy zobaczyć jego miejsce nagrywania oraz kilka innych pomieszczeń w tym studio.


Liczba wyświetleń: 726 000+
8


Krzysztof Golonka czyli mistrz Freestyle. W  tym odcinku oboje wybrali się na miasto, a Krzychu pokazał na Krakowskim rynku kilka swoich tricków. Wokół nich zebrała się spora liczba osób. Musicie zobaczyć ten odcinek!


Liczba wyświetleń: 743 000+
7


Tym razem wjazd do Mamiko. Pokazuje ona swoje małe gniazdko oraz główne miejsce dowodzenia, z którego głównie pogrywa w CS:GO oraz streamuje. Możecie również zobaczyć czyje plakaty wiszą w jej łazience.


Liczba wyświetleń: 840 000+
6


Na miejscu szóstym, wizyta Jacka u ReZigiusza! Obaj panowie przez większość odcinka ucinają pogawędkę przy herbatce. Możecie zobaczyć jak od kuchni wygląda nowe stanowisko Rezigiusza.


Liczba wyświetleń: 857 000+
5


W połowie naszej dzisiejszej listy znajduje się kolejny wjazd. Jak mieszka i żyje w Katowicach Stuart czyli dżentelmen, który przyjechał z Anglii do Polski i podbił polskiego YouTuba.


Liczba wyświetleń: 864 000+
4


Gadzinowski leci do Śmiechawy TV czyli Antka i Szwagra. Jest to pierwszy odcinek z tej serii, który pojawił się 24 lutego 2015 roku. Koniecznie zobaczcie:


Liczba wyświetleń: 1 030 000+
3


Kolejne odwiedziny u ReZigiusza! Tym razem Rezi pokazuje swój skarb czyli enduro oraz jego garaż, w którym lubi pogrzebać przy swojej maszynie. Wybrali się również na miejscowe górki, gdzie Remek popisywał się swoimi umiejętnościami.
2


Na drugim miejscu znajduje się 13 sekundowy filmik, który pojawił się aż 3 lata temu! Przedstawia on mega fail pod tytułem „EGYPTIAN PARKOUR STYLE”. Kila dni temu został zepchnięty z pierwszego miejsca na kanale Jacka.


Liczba wyświetleń: 1 958 000+
1


Przyszedł czas na pierwsze miejsce! Są to znów odwiedziny u IsAmUxPompy, który razem z Nymfą pokazuję swoje gniazdko przed remontem. Film pojawił się 30 czerwca 2015 roku czyli tuż przed wakacjami.


Liczba wyświetleń: 1 969 000+


style="text-align: left;">


To już koniec naszego cotygodniowego zestawienia. Który wjazd na chatę najbardziej przypadł Wam do gustu? Piszcie w komentarzach! 

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.