TOP 5 ,,ulubieńców

TOP 5 ,,ulubieńców" maja!


Każdy miesiąc niesie za sobą wiele nowego, przez co zmienia się nasz gust i zmieniają się nasi ,,ulubieńcy". Tak też jest w przypadku YouTuberek, dlatego jako kolejne podsumowanie ubiegłego miesiąca, mamy dla Was TOP 5 ,,ulubieńców" maja. Zobaczcie sami jakie tym razem produkty, filmy, seriale i tym podobne rzeczy zrobiły na dziewczynach najlepsze wrażenie i sprawiły, że ten miesiąc był dla nich lepszy!

Jedna z największych trendseterek i testerek kosmetyków na polskim YouTube przychodzi do nas z kolejną dawką swoich ulubionych w ostatnim czasie produktów. Tym razem w ruch poszły produkty między innymi takich Marek jak Wibo czy Golden Rose. W zestawieniu pojawiło się wiele różności, od pomadki, przez pędzel aż po rozświetlacz. Jesteście ciekawi co w maju wpadło w oko Ewie? Ufacie jej poradom w kwestiach makijażu i kosmetyków? Jeśli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi ,,tak" to ten film jest Waszym mustwatchem!

2. Szusz

Kolejna YouTuberka beauty, której zadaniem jest rzetelne ocenianie kosmetyków, gdyż wiele dziewczyn bazuje na jej opiniach. Tak jak jej poprzedniczka, Szusz znalazła w ubiegłym miesiącu wiele ciekawych, wartych uwagi produktów, o których istnieniu jej zdaniem warto poinformować widzów. Szusz postawiła raczej na bardziej znane marki kosmetyków, w tym Too Faced i Estèe Lauder, więc jej film jest świetnym poradnikiem jeśli chcecie zainwestować w naprawdę porządne kosmetyki a boicie się, że wyrzucicie pieniądze w błoto.

Jako iż nie tylko kosmetyki mają dla Szusz wielkie znaczenie, YouTuberka wspomniała w swoich ulubieńcach również o kilku serialach, które w tym miesiącu skutecznie przyciągnęły jej uwagę. Obejrzyjcie sami!

3. Panna Joanna

Joasia, mimo tego, że robi przepiękne makijaże i na codzień obraca się w tematyce beauty, postanowiła opowiedzieć widzom o tych ,,niekosmetycznych" ulubieńcach maja. Przez to, że wiele się u niej przez ostatnie 31 dni działo, miała możliwość wypróbowania wielu nowych produktów, poznania nowych ciekawych miejsc, obejrzenia świetnych seriali, filmów i stad powstał pomysł na taki a nie inny film, aby o tym wszystkim w ładny sposób widzom opowiedzieć. Jesteście ciekawi gdzie ostatnio jadała Joasia, jaki serial oglądała (który notabene uwielbia wiele innych YouTuberek w tym Olciiak) oraz jakie ubrania zdobyły jej sympatię? Zobaczcie sami nowy odcinek ulubieńców u Panny Joanny!


 Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.