TOP 5 Q&A stycznia

TOP 5 Q&A stycznia

Q&A są bardzo popularną formą odcinków wśród YouTuberów. Jest to idealna okazja do opowiedzenia o sobie, swoich przeżyciach, wypowiedzenia się na przeróżne tematy i po prostu do integracji z widzami. W tym miesiącu kilka YouTuberek nagrało odcinki właśnie w formie pytań i odpowiedzi. Przedstawiamy top 5 styczniowych Q&A.


1. Vroobelek


Zdecydowanie warto obejrzeć Q&A Weroniki. W swoich filmikach, znana pod pseudonimem Billie Sparrow, YouTuberka bardzo często rozprawia nad tematami dość trudnymi, szczególnie dla młodzieży, która stanowi sporą część jej odbiorców. Tym razem również zamiast opowiadać tylko o sobie skupiła się na większych wartościach i podarowała swoim widzom kilka cennych rad. Być może i Wy jesteście teraz w jakiejś ciężkiej sytuacji, z której poszukujecie wyjścia lub stoicie przed trudnym wyborem, jeśli tak to właśnie filmik Vroobelka może nakierować Was na podjęcie dobrej decyzji.2. Tofiki


Wiktoria wykorzystała formę Q&A do bliższego przedstawienia się swoim widzom. Opowiedziała tam między innymi trochę o tym jak wyglądają jej relacje z bratem, jaką książką zapoczątkowała swoją przygodę z czytaniem i jakie ma plany na czas po zakończeniu szkoły średniej. Oczywiście pojawiło się jeszcze wiele innych pytań, ale jeśli jesteście ciekawi jakich to musicie sami zapoznać się z odcinkiem Wiki.


3. Nataliebeautyyy


Kolejną osobą, która, tak jak Vroobelek, zdecydowała podzielić się swoimi głębszymi przemyśleniami jest Natalie. W jej odcinku poznacie jej poglądy na takie tematy jak: motywacja, sukces i tolerancja. Chociaż dla każdego takie kwestie są sprawą indywidualną być może zainteresuje Was jak patrzy na to Natalie. Tak jak poprzedniczki w swoim filmiku YouTuberka opowiedziała też trochę o swoich planach, ze względu na rozpoczynający się nowy rok. Sama przyznała się do tego, że wpadła w lekką rutynę, ale mówi o tym, że będzie pracować aby to zmienić. Tym samym swoich widzów także zachęca do poszerzania horyzontów i korzystania z tego co oferuje życie.


4. Agnieszka Grzelak Vlog


Aga słynie ze swojej natury podróżniczki. Lubi opowiadać o tym co już w życiu widziała, gdzie była oraz o swoich planach na dalsze poznawanie świata. Gdybyście byli ciekawi skąd u Agnieszki takie zainteresowanie podróżami i szczególnie Japonią to właśnie w tym filmiku znajdziecie na te pytania odpowiedzi. Pojawiło się również kilka pytań o znaną serię "Japana Zjadam", między innymi o to czy zestawy, które Aga tam prezentuje nie mogą zaszkodzić lub jakie są koszty prowadzenia takiej serii. Poza tym z tego odcinka dowiecie się jeszcze wiele innych rzeczy o Agnieszce, których nigdy wcześniej nie mówiła. Zachęcamy do obejrzenia.


5. OMatkoiCórko


Paulina razem z mamą, tak samo jak Tofiki, nie obrały konkretnych tematów. Dziewczyny odpowiadały spontanicznie na przeróżne pytania zadane przez widzów. Mimo wszystko, złożyło się tak, że spora część z tych pytań sprowadziła się do "dziewczęcych tematów" takich jak związki. Byliście ciekawi jak wyglądały pierwsze historie miłosne Pauliny oraz jak zareagowała na wieść o nowym chłopaku jej mama? Właśnie tego i wielu innych rzeczy możecie się z tego filmiku dowiedzieć.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.