Top 5 par polskiego YouTube

Top 5 par polskiego YouTube

Love is in the air! Obserwując YouTube w ostatnich dniach można dojść do jednoznacznego wniosku – zbliżają się walentynki. W związku z nadchodzącym świętem zakochanych, przygotowaliśmy dla Was zestawienie 5 najpopularniejszych obecnie par polskiego YouTube. Czy kojarzycie wszystkie z nich?  1. Maffashion & Czarek z Abstrachuje


Fani Maffashion muszą przyznać, że Czarek to częsty gość na jej facebookowym i instagramowym profilu. W zeszłym roku Internet obiegła informacja o zaręczynach pary – wydarzenie to od razu stało się tematem numer 1 na profilach plotkarskich, a także wśród ich fanów. Cóż możemy powiedzieć – gołym okiem widać, że miłość Czarka i Julki kwitnie, możemy im zatem tylko pogratulować i trzymać za nich kciuki.
  1. StylizacjeTV & DG


Patrząc na Karolinę i Darka trzeba przyznać, że od razu widać, że nie widzą świata poza sobą. No i poza YouTube. Para prowadzi kilka kanałów cieszących się ogromnym zainteresowaniem widzów. Mają oni również wspólny kanał, na którym dzielą się z nimi swoim życiem prywatnym – pokazują codzienne życie w związku, opowiadają o wspólnych wyjazdach czy też udzielają ciekawych porad lifestylowych. Oceniamy Karolinę i Darka jako najczęściej występujące (w ostatnim czasie) małżeństwo na YouTube – zgadzacie się z nami?
  1. Poliplot & Rezigiusz


„Królowa i król polskiego Youtube” – takie komentarze coraz częściej pojawiają się pod wspólnymi filmikami i zdjęciami pary. Jedno jest pewne – związek Rezigiusza i Poliplot spotyka się obecnie z dużym entuzjazmem ze strony widzów obu YouTuberów i cieszy ich ogromnym zainteresowaniem. Para doskonale o tym wie i stara się zaspokajać ciekawość fanów, nagrywając dla nich wspólne filmiki czy też odcinki live. Pytanie od redakcji - czy nie uważacie, że wyglądają razem naprawdę uroczo?
  1. Zuzanna Borucka & Wielmożny Igor


Zuzia i Wielmożny Igor są razem od 2015 roku. Bardziej ciekawi nas jednak historia ich poznania, ponieważ stało się to za sprawą…YouTube. Nie od dziś wiadomo, że YouTube łączy ludzi – jak widać, YouTube może on połączyć również pary. Jak sami przyznają, łączy ich podobny światopogląd i ten sam sposób postrzegania ludzi. Trzymamy kciuki za ten związek – czy wy również?

11376469_1604574729782868_315927608_n

  1. Lastdream & Rafał OlbaPlays


Nasze zestawienie zamykają urocza Ola i Rafał, którzy działają na YouTube pod pseudonimami Lastdream i OlbaPlays. Para spotyka się od 2013 roku i od tego czasu możemy oglądać ich wspólne zdjęcia na profilach społecznościowych oraz ich filmiki na kanałach YouTube. Można zauważyć, że Ola i Rafał świetnie się dogadują i – co równie ważne – wyglądają na szczęśliwie zakochanych. Co o nich myślicie?