TOP 5 automatów sprawdzonych przez Bez Kanału

TOP 5 automatów sprawdzonych przez Bez Kanału

Automaty do gier nie są nowym wynalazkiem, a ich ciekawe działanie zawsze przyciągało sporą liczbę osób, które chciały zdobyć obiecaną nagrodę. W te wakacje funkcjonowaniem maszyn zainteresowali się chłopaki z kanału Bez Kanału i kilkukrotnie sprawdzili, czy ich szczęście pomoże im wygrać. My natomiast wybraliśmy 5 najciekawszych filmów nagranych właśnie przy zabawie z automatami!


Coin Pusher


Coin Pusher to automat, w którym znajdują się głównie monety, a czasem banknoty lub wartościowe przedmioty. Oferowana dla gracza nagroda stanie się jego, gdy uda mu się w skuteczny sposób zepchnąć monety na dół. Czy da się cokolwiek zarobić poprzez grę na tej maszynie? Przekonacie się oglądając poniższą próbę chłopaków:

Bulldozer


Kolejnym testowanym przez YouTuberów urządzeniem był Bulldozer. Tym razem twórcy wybrali zręcznościowy automat, w którym o wygranej nie decyduje szczęście tylko zręczność i refleks. Aby wygrać wartościowy przedmiot wystarczy w odpowiednim momencie kliknąć przycisk w taki sposób, by idealnie trafić w okienko i zrzucić nagrodę. Sprawdźcie sami, jak wyglądała gra chłopaków z Bez Kanału.

Fancy Cutter


Kolejna maszyna, do której zdecydowanie przydaje się zręczność, to Fancy Cutter. Za pomocą nożyczek musimy przeciąć linę, na której zawieszona jest nagroda. Zdobycie wygranej okazało się dosyć ciężkim zadaniem dla YouTuberów, jednak ich wysiłek zdecydowanie zasługuje na pochwałę.

The Sneakers Day x Bazar


Ten automat na pewno spodoba się każdemu miłośnikowi ubrań i obuwia. Dzięki tej nietypowej maszynie gracz ma szansę zdobyć jedne z obecnie najbardziej pożądanych butów, których wartość sięga 2000 złotych. Co zrobić aby je wygrać? Wystarczy odpowiednio układać klocki, aby przekroczyły one wyznaczony poziom. Czy YouTuberzy poradzili sobie ze zdobyciem butów?

 Boxer Surprise


Boxer Surprise wymagał od chłopaków zarówno siły, jak i szczęścia. Trudno było uzyskać jakąkolwiek wygraną, ale nie zniechęciło to twórców do podjęcia wyzwania i spróbowania. Zobaczcie, jak poradzili sobie z tą maszyną!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.