TOP 10 Wielkanocnych filmików na YouTube

TOP 10 Wielkanocnych filmików na YouTube

Święta Wielkanocne to czas wiary, nadziei i miłości. To czas w którym powinniśmy jak najwięcej przebywać z rodziną. Mamy nadzieje, że świąteczna atmosfera towarzyszyła Wam przez kończący się własnie weekend. Jednak bez względu na święta my cały czas staramy się zaspakajać Waszą ciekawość. Dziś w ramach cotygodniowego TOP10 przygotowaliśmy kilka wielkanocnych filmików, które mogliście obejrzeć w ostatnim czasie.


10


Nasze zestawienie otwiera kanał dość młody, który na swoim koncie ma zaledwie trzy filmy, ale prawie 200 tysięcy subskrypcji. Domyślacie się o kogo chodzi? Odpowiedź brzmi - Sprytne Babki. W zeszłą niedziele dziewczyny opublikowały film na którym przedstawiają ciekawe patenty na dekoracje świąteczne. Skorzystaliście może z któregoś?



9


Na miejscu dziewiątym - Piotrek Ogiński. YouTuber przedstawia trzy sposoby na przygotowanie pasty jajecznej, która na pewno gości na wielkanocnych stołach części z Was.



8


Kolejną pozycje na naszej liście uzupełnia piękna Madeline Gavi. Wszyscy doskonale znamy jej umiejętności artystyczne i bardzo chętnie oglądamy jej dzieła. Tym razem malowanie jajek.



7


Na miejsce siódme, siedem sposobów na Wielkanoc od Banshee. Nie jest to jej jedyny film, który się dziś pojawi, ale równie ciekawy! Zapraszamy:



6


Ciekawi Was jak wygląda Wielkanoc w Hiszpanii? NitroZyniak z wielką chęcią Wam wyjaśni.



5


Drugą piątkę otwiera DG ze swoim przepisem na Jajka Faszerowane. Jeśli lubicie poznawać nowe metody przygotowywania potraw, koniecznie obejrzyjcie ten film.



4


Tuż za podium film od chłopaków z ekipy 5 sposobów na.... Na początek 5 trików na zrobienie jajek. Zobaczcie:



3


Na trzecim miejscu znowu ten sam kanał. Arczi, Abi, Sztaba, Klamer i Primosz przedstawiają swoje sposoby na Wielkanoc, m.in. jajka zdobione klejem czy wielkanocny zając z drewna.



2


Na miejscu drugim opowieść wielkanocna od Banshee. Jak już wspominaliśmy, YouTuberka w dzisiejszym zestawieniu pojawiła się dwa razy i zapraszamy Was na ten "ciekawszy" naszym zdaniem film!



1


A zdecydowanie najfajniejszy film o Wielkanocy przygotował naszym zdaniem... Żiżej! Na swoim kanale opublikował on 10 ciekawostek o Wielkanocy. Koniecznie powinniście to obejrzeć.


Strony: 1


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.