Top 10 - Najpopularniejsze utwory McSobieskiego

Top 10 - Najpopularniejsze utwory McSobieskiego

Każdy artysta niezależnie od tego czy zajmuje się muzyką czy innym rodzajem sztuki, ma takie dzieła, które z jakiegoś powodu zdobyły większą popularność niż inne. Wyjątkiem nie jest McSobieski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów na polskim YouTube. Jeśli jesteście ciekawi jakie są najpopularniejsze utwory McSobieskiego, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł do samego końca!


10


Na dziesiątym miejscu plasuje się utwór sprzed dwóch lat, w którym Patryk przebrany za kultowego Mario rapuje w rytm muzyki z gry Super Mario Bros. To po prostu trzeba zobaczyć!
9


Następny kawałek w naszym zestawieniu to rap bitwa między McSobeskim, a Harym Poterem. Jest to jeden z utworów będących częścią serii STREFA WALKI. Patryk toczy tam słowne batalie również z innymi znanymi postaciami popkultury.
8


Kolejny film w naszym top 10, to hołd który McSobieski oddał całej serii gier poświęconej losom Białego Wilka, znanego powszechnie jako Geralt z Rivii. Każdy kto czytał serię Sapkowskiego zorientuje się po słowach, jak wielką jej znajomość ma autor utworu.
7


Kolejny kawałek również poświęcony jest uniwersum wiedźmina. Chyba nietrudno zgadnąć, której z licznych kochanek rzeźnika z Blaviken  jest on poświęcony...
6


Ponownie w naszym zestawieniu pojawia się film z serii STREFA WALKI. Tym razem Patryk musi zmierzyć się z samym królem Julianem. Jak mu to wyszło? Najlepiej sami oceńcie.
5


Tym razem coś dla fanów anime! Ten utwór powinien spodobać się wszystkim wielbicielom serialu Dragon Ball, bo w końcu McSobieski również należy do ich grona.
4


Uwaga, bo od tego kawałka może zakręcić się wam łza w oku. Kolejny utwór poświęcony uniwersum wiedźmina to wspaniały duet McSobieskiego i Priscilli, a także piękne świadectwo miłości między wiedźminem, a czarodziejką.
3


Ostatnie miejsce na podium zajmuje jedno z najbardziej znanych dzieł Patryka. Niewiele brakowało, a "Polska Walcząca" byłaby hymnem Polski na Euro 2012. Jak wszyscy wiemy, wygrały wtedy jednak Jarzębiny. Uważacie, że słusznie?
2


Na drugim miejscu w naszym top 10 znajduje się kolejny utwór poświęcony Białemu Wilkowi. Tym razem jest on oparty na najnowszej książce Andrzeja Sapkowskiego, prawdopodobnie ostatniej książce o wiedźminie Geralcie.
1


Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu zdobywa kawałek, który McSobieski napisał jako utwór na Euro 2016. Jest to piękny, patriotyczny utwór, który swą popularność zawdzięcza niewątpliwie wspaniałemu tekstowi i świetnej muzyce. Ma on niemal trzy razy więcej wyświetleń niż materiał z drugiego miejsca. Czy Waszym zdaniem zasłużył na pierwsze miejsce?
A jaki jest Wasz ulubiony utwór Patryka? Jak podobają Wam się najpopularniejsze utwory McSobieskiego? Koniecznie napiszcie w komentarzach!


 

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.