TOP 10 - Najpopularniejsze pomysły chłopaków z 5 sposobów na...

TOP 10 - Najpopularniejsze pomysły chłopaków z 5 sposobów na...

Od czasu do czasu każde z nas potrzebuje sposobów na ułatwienie sobie życia, smaczną przekąskę, czy zrobienie żartu znajomemu. I dotychczas zawsze mogliśmy liczyć pod tym względem na chłopaków z kanału 5 sposobów na. Jednak jakie ich filmy okazały się dla nas najbardziej przydatne? Zobaczcie sami!


10


Dzisiejsze zestawienie otwiera film, który pokazuje jak na pięć różnych sposobów wykorzystać... prezerwatywę. Okazuje się, że ma ona dużo więcej przydatnych zastosowań niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.
9


Tym razem coś idealnego na Prima Aprilis. Jeśli lubisz czasem pożartować sobie ze swoich znajomych, to ten film powinien Ci się spodobać.
8


Mogłoby się wydawać, że superbohaterowie występują wyłączne w filmach i komiksach, jednak ekipa 5 sposobów na, wspólnie z chłopakami z kanału Abstrachuje udowadnia, że to nie do końca prawda. A Wy jakie macie super moce?
7


Trudno znaleźć osobę, która w szkole czy na studiach, nigdy nie próbowała ściągać. Dlatego też wiele osób ma swoje własne, sprawdzone pomysły na ściąganie. Film, który znajduje się na siódmej pozycji w naszym zestawieniu na pewno przyda się osobom, które wciąż uczęszczają do szkoły i chcą sobie trochę ułatwić życie.
6


Czasem mamy potrzebę ukrycia czegoś ważnego, żeby nie dostało się w niepowołane ręce. Trudno jednak o skrytkę, która nie byłaby banalna. Dlatego może warto samemu zrobić schowek, który będzie tak niepozorny, że nikt nie wpadnie na to, że to tam możesz chować swoje skarby. Chłopaki z 5 sposobów na pokażą jak to zrobić!
5


Jesteśmy już na półmetku naszego rankingu. Kolejny odcinek zdecydowanie jest dla kreatywnych ludzi, którzy nienawidzą nudy.
4


Głód potrafi nadejść niespodziewanie. Dlatego warto znać przepisy na łatwe do zrobienia i smaczne jedzenie. Chłopaki po raz kolejny stają na wysokości zadania i prezentują swoje sposoby na szybkie przekąski.
3


Ostatnie miejsce na podium zajmują sposoby na magiczne sztuczki. Warto obejrzeć ten odcinek, tym bardziej dlatego, że gościnnie wystąpił w nim Cyber Marian.
2


Ludzie muszą ogromnie lubić wykręcanie żartów znajomym skoro w naszym rankingu mamy aż dwa filmy, które tego dotyczą. Ten film ma drugie miejsce, a tamten dziewiąte. Zasłużenie? Czy te sposoby na trollowanie znajomych są lepsze od poprzednich? Oceńcie sami.
1


Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu ma materiał, który zapewne najbardziej spodobał się studentom. Czy da się przeżyć dzień za 5 złotych serwując sobie śniadanie, obiad i kolację? Chłopaki wraz z Piotrkiem Ogińskim udowadniają, że tak.
Który film chłopaków jest Waszym ulubionym? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.