TOP 10 - najpopularniejsze kobiece kanały na YouTube

TOP 10 - najpopularniejsze kobiece kanały na YouTube

Dziś jest 8 marca, czyli tzw. Dzień Kobiet! Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was specjalne TOP10, w którym przedstawiamy najpopularniejsze kobiece kanały na polskim YouTube! Jeśli chcecie w przyszłości kolejne TOP10 z mniej znanymi, lecz równie ciekawymi damskimi kanałami, dajcie znać w komentarzu.


10


Na miejscu dziesiątym według subskrypcji w Polsce wśród kobiecych kanałów, znajduje się Lisie Piekło. Na jej kanale znajdziemy różnego rodzaje vlogi, w których porusza przeróżne tematy. Od czasu do czasu nagra także materiał z serii poradników!


Liczba subskrypcji: 284 000+
9


Nymfa to jedna z najbardziej popularnych zagrajmerek na polskim YouTube! Znana jest m.in. dzięki Isamu, z którym obecnie mieszka oraz rzecz jasna nagrywa na YouTube. Mimo tego, że nie nagrywa regularnie, jej materiały cieszą się sporym zainteresowaniem. Zdecydowanie powinna to wykorzystać!


Liczba subskrypcji: 287 000+
8


Wobecobiektywu to kanał, który powinien znać każdy, kto siedzi na YouTube już od jakiegoś czasu. Jej niektóre filmy stały się bardzo popularnie i nieraz były na głównej YouTube'a. W swoich filmach najczęściej opowiada o związku, mężczyznach czy problemach ludzi.


Liczba subskrypcji: 329 000+
7


Na siódmy miejscu kanał, który zaistniał na taką skalę tak naprawdę nie tak dawno. Jest to Agnieszka Grzelak Vlog, która głównie zajmuje się testami nietypowego jedzenia, którego nawet nie dostaniecie w Polsce! Od jakiegoś czasu nagrywa także fanmail, w którym dostaje bardzo ciekawe paczki.


Liczba subskrypcji: 377 000+
6


Na kolejnym miejscu littlemooonster96, czyli trzeci najbardziej popularny w Polsce kanał poruszający tematykę "beauty". Jej główna seria to "vlogmas", w którym porusza różnego rodzaju tematy. Co miesiąc publikuje także tzw. ulubieńców danego miesiąca. Andżelika ostatnio obchodziła także swoje 18 urodziny, z której relacje obejrzycie poniżej.


Liczba subskrypcji: 440 000+
5


Jesteśmy już na półmetku! Na 5 miejscu kolejny kanał beauty - tym razem jest to Stylizacje, na której kanale regularnie pojawiają się nowe materiały. Stylizacje to zdecydowanie YouTubowy raj dla każdej dziewczyny!


Liczba subskrypcji: 452 000+
4


Tuż przed podium Szparagi, których przedstawiać Wam chyba nie musimy! Niektórzy nazywają je damską wersją Abstrachuje.TV, co wiele tłumaczy.


Liczba subskrypcji: 462 000+
3


Przyszedł czas na miejsce trzecie! Na nim sama Red Lipstick Monster. W skrócie na jej kanale zobaczymy: makijaże, stylizacje, paznokcie, kolczyki i tatuaże! Mnóstwo poradników, vlogów i innych. Każda dziewczyna znajdzie tam coś dla siebie.


Liczba subskrypcji: 608 000+
2


Na miejscu drugim sama Banshee, która kilka razy tygodniu zaskakuje nas swoimi nowymi filmikami! W swoich materiałach opowiada dosłownie o wszystkim! Mówi m.in. o tym co ją spotkało oraz otwiera paczki od fanów. Jej filmy cieszą się ogromną popularnością w Internecie, ale trudno się dziwić. Są one naprawdę porządnie wykonane!


Liczba subskrypcji: 663 000+
1


Przyszedł w końcu czas na miejsce pierwsze i swego rodzaju fenomen na polskim YouTube! Mimo tego, że MagdalenaMariaMonika, to najpopularniejszy kobiecy kanał na polskim YouTube, jej filmy nie cieszą się już taką popularnością. Ogląda je zaledwie kilkanaście bądź kilkadziesiąt tysięcy osób, co jak na tak dużą liczbę widzów nie jest dużą liczbą. Swojego czasu osiągały one jednak rekordy na YouTube. Prawie każdy pamięta chyba serię "Minecraft na Obcasach". Wspomnienia wracają!


Liczba subskrypcji: 770 000+Ciekawe, czy to TOP10 w najbliższym czasie ulegnie jakiejś zmianie... Tymczasem, zachęcamy Was do napisania komentarza, jakie są Wasze ulubione kobiece kanały na YouTube! Nam nic już więcej nie pozostało, jak życzyć WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO wszystkim dziewczynom!

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.