TOP 10 - NAJPOPULARNIEJSZYCH FILMÓW CYBER MARIANA

TOP 10 - NAJPOPULARNIEJSZYCH FILMÓW CYBER MARIANA

Postać Cyber Mariana jest bardzo rozpoznawalna na polskim YouTube. Tworzy on wiele ciekawych materiałów, z których kilka stało się prawdziwą klasyką. Zapraszamy Was do zapoznania się z najpopularniejszymi materiałami jakie zostały stworzone przez tego twórcę.


10


Zacznijmy od trzeciego odcinka serii, dzięki której Marian stał się tak rozpoznawalny. Mowa tu oczywiście o UKRYTYCH MEGAMIXACH, które przyniosły mu bardzo wiele widzów. Seria ta polega na rozszyfrowywaniu zagranicznych piosenek w dość nowatorski sposób. Wsłuchując się w tekst można dostrzec dużą ilość polskich akcentów, które zazwyczaj nie brzmią sensownie i mogą naprawdę nas rozbawić.
9


Na dziewiątym miejscu plasuje się teledysk pt:. "Wąs! Wąs! Wąs!", który obejrzało ponad 2 miliony osób. Wraz z m.in Izakiem, Magic of Y, Jackiem Gadovskim czy Śmiechawą powstał klip ukazujący magię wąsów. Oszołamiają one kobiety, pozwalają wygrać nie jeden pojedynek i generalnie pomagają w życiu. Faceci, niech nie przychodzi Wam teraz do głowy ścinanie własnego zarostu!
8


Hity Disco Polo znajdują się na miejscu ósmym przede wszystkim ze względu na swoją popularność. Film zebrał ponad 2,8 miliona wyświetleń. Ponad dwuletni materiał stworzony wraz ze ŚmiechawąTV naśladuje najpopularniejsze zespoły muzyki disco-polo. Czy umiejętnie, czy też nie, musicie sprawdzić sami?!
7


 W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć parodii popularnego w 2012 utworu "Koko, koko, euro spoko" wykonanego przez zespół "Jarzębina" z okazji turnieju Euro. "WAKA WAKA EURO SRAKA" ma na celu przekonanie Polaków, że te rozgrywki nie są tak ważne i interesujące, i nie ma co zbytnio przejmować się ich wynikiem.
6


Na miejscu szóstym kolejny Ukryty Polski MEGAMIX. Przez ponad cztery lata uzbierał na swoim koncie prawie 3 miliony wyświetleń. Jest to drugi odcinek najpopularniejszej serii Mariana, który również przyniósł mu sporo nowych widzów. Kolejny raz poszukuje polskich akcentów w niekoniecznie ojczystych piosenkach.
5


Zdarzyło Wam się kiedyś kliknąć w miniaturkę filmu, która zdawała się być bardzo interesująca, a włączając materiał ujrzeliście coś innego, niż przedstawiał obrazek? Odpowiedzcie sobie sami. My zapraszamy Was na film Cyber Mariana o ciekawym tytule "PORNO-WALENTYNKI". Pokazuje on zależność psychologiczną, którą podaliśmy powyżej.
4


Drugi odcinek odświeżonej formuły Ukrytych MEGAMIXÓW skupia się przede wszystkim na pokazaniu najlepszych momentów ze starych filmów oraz współpraca twórcy z widzami i tworzenie contentu przy ich udziale, który polegał na podsyłaniu Marianowi pomysłów na ukryte polskie słowa.
3


Trzecie miejsce zajmuje nie kto inny a trzeci film Cyber Mariana, który został wrzucony na jego kanał. Jest nim pierwszy w historii Ukryty Polski MEGAMIX, którym twórca rozpoczął wspinaczkę po szczeblach do wybicia się na polskiej scenie YouTube. Pokazał coś nowatorskiego, co zostało świetnie przyjęte przez społeczność.
2


Na drugim miejscu podium plasuje się pierwszy odcinek ulepszonej formuły Ukrytych Polskich MEGAMIXÓW. Cyber Marian postawił na ingerencję swoich widzów w to, co mogą oglądać na kanale. Podesłali mu wiele naprawdę ciekawych utworów w których twórcy nieświadomie wpletli do nich polskie akcenty.
1


Zwycięzcą zestawienia zostaje materiał z 5,5 mln. wyświetleń, a jest nim parodia "Szybkich i Wściekłych" pod nazwą BRZYDCY I WŚCIEKLI. Należy pochwalić Mariana za jakość wykonania oraz dokładność zarówno techniczną, jak i realizacyjną. Oby pojawiało się więcej takich materiałów na polskim YouTubie!
Który film podoba się Wam najbardziej? Może macie swojego faworyta? Piszcie!

Strony: 1


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.