TOP 10 - najlepsze remixy ze Stonogą na YouTube

TOP 10 - najlepsze remixy ze Stonogą na YouTube

Zbigniew Stonoga - znany działacz polityczny, dzięki swoim nietypowym filmom w Internie jest już znany chyba każdemu. Najbardziej w youtubowym świcie zaistniał po październikowych wyborach parlamentarnych. Właśnie wtedy pełen emocji Zbigniew nagrał wulgarną wypowiedź, z której powstały setki remixów. Poniżej znajdziecie najlepszą dziesiątkę z nich!


Uwaga - we wszystkich materiałach występuje znaczna ilość przekleństw.


10


Zbigniew Stonoga na spokojnie? Tak, dzięki remixowi utworu Eminema pt. "Lose Yourself" jest to możliwe! Mimo tego, że autor nie napracował się tu zbyt dużo, efekt końcowy jest naprawdę dobry! Koniecznie tego posłuchajcie:
9


Teraz czas na wyjątkowy remix, gdyż twórca skorzystał tu głównie z innej wypowiedzi Zbigniewa Stonogi. Chodzi o moment, gdy uderzył się on w stół. JG Studio podkłada to pod rożne znane nam piosenki:
8


Kojarzycie Bałkanicę? Co powiecie na jej remix z ulubieńcem Internetu w roli głónwej? Koniecznie sprawdźcie to sami, bo ThemaddV popisał się tu swoim talentem:
7


Czas na użytkownika o nazwie "Ekiso", o którym jeszcze usłyszycie w tym zestawieniu. Wrzucił on krótki, ale za to świetny remix, który ma jeszcze jeden youtubowy smaczek! Zbigniewa Stonogę podłożył bowiem pod utwór "Niepowstrzymany" od Gimpera:
6


Czas na istnego klasyka sprzed roku!  Jest to remix, który nawiązuje do słynnego z ostatnich lat materiału Stonogi, w którym to rozkazuje on policjantowi w mniej grzeczny sposób, aby opuścił jego posesję:
5


Teraz przyszedł czas na pojedynek Stonoga vs. Petru! Sprawdźcie sami o co chodzi w remixie użytkownika TheMysliciel. Kto według Was tu wygrał?
4


Kolejny raz Ekiso! Tym razem zremixował on wypowiedź Zbigniewa Stonogi do bijącego rekordy popularności ostatnimi czasu utworu pt. Faded. Chyba nie mamy do czego się tu przyczepić, a słuchać możemy tego bez przerwy:
3


Oto jeden z bardziej popularnych remixów! Wykonał go ThemaddV remixując piosenkę, która często wykorzystywana jest przy tego typu produkcjach! Sprawdźcie sami jak wyszło, bo pracy przy tym pewnie było niemało:
2


Czas na miejsce drugie, na którym znajduje się jeden z najnowszych remixów. Wykonał go Luxior. Zmienił on znany utwór "Koko Jambo" na "Kuklo Jambo" podkładając wypowiedź Stonogi. Na końcu dodał jeszcze jeden jego tekst, który wszystko podsumował:
1


Na pierwszy miejscu ląduje remix użytkownika o nicku... tak to znów "Ekiso"! Został on natomiast zreuplowadowany na inny kanał i to tam zdobył największą popularność. Odsłuchało go już blisko 900 tys. osób! Trudno się temu dziwić, bo remix jest po prostu idealny!
A Wam, który remix przypadł najbardziej do gustu? A może znacie jakiś inny utwór, którego tu nie widzicie? Piszcie w komentarzach!

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.