TOP 10 - Najlepsze filmy od Stuu!

TOP 10 - Najlepsze filmy od Stuu!

Dzisiaj swój drugi milion subskrypcji na swoim głównym kanale wbił Stuu. Z tej okazji już niedługo na naszej stronie pojawi się specjalna infografika, a teraz zapraszamy na zestawienie najpopularniejszych filmów na kanale Stuu Games!


10


Nasze zestawienie otwiera film, który jest specjalem na milion subskrypcji, który Stuart wbił w sierpniu 2014 roku. Został on wtedy pierwszym polskim kanałem gamingowym, z taką liczbą fanów.
9


Nieco większą popularnością cieszył się odcinek z Minecraft, gdzie Stuu (wtedy jeszcze Polski Pingwin) razem z Sidem (Drollecaster) grają w specjalny tryb na serwerze multiplayer.
8


Jak trollować kolegę w Minecraft? Dwa lata temu Stuu postanowił przedstawić kilka ciekawych sposobów.
7


Fasolki challenge nagrało bardzo wiele osób. Stuu również postanowił spróbować wielosmakowych słodkości, grając jednocześnie w grę Little Big Planet. W odcinku gościnnie wystąpiła koleżanka Stuarta, Ewa.
6


Na kanale Stuu pojawiło się również 5 odcinków z gier planszowych. Największą popularnością cieszył się ten pierwszy, z Marcinem Dubielem. Chłopaki grając w piracką grę, jednocześnie zadawali sobie pytania. Nie zabrakło też bitej śmietany...
5


Drugą połowę zestawienia otwiera specjalny cover piosenki Hey Brother. Minecraftowa wersja została obejrzana ponad 3 miliony razem, a śpiewał sam Stuu!
4


Czwartym najpopularniejszym filmem na kanale jest kolejny odcinek duetu Pingwin&Sid. Chłopaki po raz kolejny grają w specjalny tryb gry na serwerze multiplayer.
3


Minecraft Stars była serią, która zjednała prawie 40 twórców YouTube w Polsce. Na jednym serwerze grali razem m.in ReZi, Multi, Mandzio, skkf, JDabrowsky, Stuu, Masterczułek, Delti czy Blowek. W poniższym odcinku na kanale Stuarta występują akurat Jasiu, skkf i Drollercaster.
2


Ponad 3,5 miliona wyświetleń miał odcinek z Oculus Rifta. Koniecznie zobaczcie:
1


Najpopularniejszym filmem na kanale Stuu jest cover Gangam Style. Razem z Masterczułkiem Stuu stworzył specjalną piosenkę "Minecraft Style". Animacja robi wrażenie! Klip został wyświetlony prawie 8,8 miliona razy! Robi wrażenie...
Poniższe zestawienie to tylko 10 najpopularniejszych pod względem wyświetleń filmów na kanale. W komentarzach piszcie swoje ulubione filmy od Stuarta!

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.